Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jest super ale tylko do pewnego momentu. Powyżej 160 tys. przebiegu zaczyna wyskakiwać coraz więcej usterek szczegolnie w podwoziu a potem to już lepiej go sprzedać bo można się załamać awaryjnością ( na szczeście to tylko drobiazgi ale sporo ich ). Tu 20 zl tam 20 zł i tak sobie kasa leci.
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Pojawia dźwięk uszkodzonego łożyska piasty przedniej prawej, uszkodzone osłony gumowe końcówek drążków kierowniczych, szkodzona membrana w zaworku w przewodach do spryskiwacza szyby czołowej, skrzypiące zawiasy drzwi.
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Następne auto też z koncernu Fiat, nie mogę narzekać, polecam ta markę i ten model. Zimą trzeba skrobać szyby i jest zimno w samochodzie po nocy, ale to mają wszyscy którzy nie posiadają garażu.
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Moje usterki: -przestała działać tylna wycieraczka-spalił sie silnik. -przestał działać klakson- nie wiem czemu. -przestał odbijać lewy kierunkowskaz- cholernie uciążliwe w miejskiej jeździe.
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Na razie nie miałem uciążliwych głupich usterek no może poza tym że zamek do bagażnika mi się zaciął i nie mogę go otworzyć kluczykiem
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
rdzewieje zawias klamek i z czasem trzeba pzrzesmarować, łożyska tylnego wahacza co 50000tys km (koszt części 80-130zł),
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
z drobiazgów to kilka krotnie złamał mi się przesłonka przeciw słoneczma po zatym to drobiazgi
~mm
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
jak na nasze polskie drogi dobrze sie spisuje zawieszenie. Polecam.
~braszka
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
zawieszenie i problemy z zapowietrzaniem zbiornika paliwa problemy z tankowaniem

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu