Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Tu jest trochę gorzej bo nie mogę powiedzieć że się często psuje. Jeżdżę we Wrocławiu tak więc na zawieszenie chyba też nie mogę narzekać bardzo. Najbardziej mnie ostatnio zabolał termostat bo najtaniej kosztuje 160zł oryginał około 370zl. Niestety ta wersja silnikowa ma to do siebie że części które nie są standardowe do wszystkich modeli to tu niestety są dość drogie.
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Nie mogę narzekać, samochód jest OK, po przejechaniu 50 000 km wyłącznie na zimowych oponach mam je do wymiany - niepopularny rozmiar opon 175/60/14 - dostępny zamiennik 165/165/14 - najlepsza jest Dębica, hamulce wymieniałem przy 160 000, więcej nie pamiętam.
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Psuja sie glownie elementy ukladu jezdnego. Najczesciej zdarza mi sie wymieniac klocki hamulcowe, amortyzatory i lozyska w kolach. Z innych napraw to ostatnio trzeba bylo dokonac regulacji silnika. Ostatnio takze cos mi tez chrupie gdy wrzucam trojke.
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Nie obsługuję auta w serwisie, obsługę traktuję jako hobby i wykonuję to sam. To jest mój czwarty Fiat to chyba świadczy o jego niezawodności, używam też samochodów innych marek więc mam porównanie oczywiście na korzyśc Fiata.
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
dwa razy w remoncie był rozrusznik, silnik cieknie a rozrusznik jest na dole i te płyny go dobijają (dwa razy wymiana regulatora szczotek i ułożyskowienia koszt u znajomego elektryka 130zł),
~Marek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jak na razie to największa awaria w moim autku to wymiana alternatora. Poza tym to normalne części eksploatacyjne zawieszenia: wahacze, przeguby, tulejki na tylnych wahaczach.
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
większe wymiany to świece żarowe kilka razy akumulator przewody chamulciwe a tak po zatym to standardowe wymiany płynów paskówi filtrów jak się tego pilnuje to auto jeżdzi bez zarzutu
~rafalik
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
zawieszenie czasem stuka cos i czeba cos robic rozypało sie sprzegło prz 110 tys inny usterek brak
~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Nic nie robiłem przy aucie od pół roku. Filtry i oleje i jedzie dalej.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pita
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
przy niskich temperaturach wybija bendyx ale autko ma swoje latka .
Fiat Punto I Hatchback