Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Po modyfikacji układu ogrzewania jest sucho i ciepło(dwa termostaty - ostrożnie trzeba mieć trochę wiedzy i doświadczenia aby to zrobić, nie polecam samodzielnych przeróbek), wentylator zbiera liście, gdyż brak jest filtra kabinowego w mojej wersji, jednak wymontowanie, oczyszczenie i zamontowanie silnika wentylatora to 5-10 minut.
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Po 3 minutach jazdy już wieje ciepłe powietrze. Nagrzewnica jest super. W lato nie wieje chłodnym powietrzem tylko takim "letnim" :) Ale jak się okna pootwiera to od razu chłodniej. Gdybym miał klimę to było by super. Jak na auto bez klimy jest super.
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
ogólnie dobrze dmuchawa już troszkę szumi i czasem piszczy ale przy tym przebiegu... To jest diesel i powooooli sie nagrzewa i potem dopiero grzeje wnętrze. Słabe odparowywanie szyb zimą szczególnie bocznych.
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Przy pięciu dorosłych osobach po krótkim postoju przy zamkniętych szybach należy poświęcić parę minut na odparownie, umiejętne sterowanie podziałem powietrza i wszystko OK.
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Wydeje sie byc ok. Troche niprzyjemny moze byc dosc glosny szum nawiewu gdy sie go da na wyzsze obroty, bo na niskich to go nawet nie slychac.
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
grzać grzeje przydało by się terz chłodzenie ja niemam ale są wersje z tzw aire polecam mo i wada maj większa to parująca szyba
~Tomi
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Niestety czesto coś się styka i są problemy z ogrzewaniem i nawiewem. Zimą strasznie parują i zamarzają szyby - masakra
~rafalik
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Wieje jak trzeba w lato chociaz lepszy był by z klima a w zime sie szybciutko nagrzewa
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
W zimie trochę długo mu zajmuje rozgrzanie się do odpowiedniej temperatury

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Po ok 5-6 km w środku jest bardzo ciepło (w mieście krócej).
Fiat Punto I Hatchback