Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW 1999-2010 (93) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tweety
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mało miejsca prawie wszędzie. Autko tylko i wyłącznie dla 2 i okazjonalnego podwiezienia jeszcze 2 osób na krótkim dystansie. Bagażnik malutki, u mnie jeszcze koło zajmuje jego większą część (LPG).. Jedynie z przodu, a najbardziej na miejscu pasażera można mówić o jakiejkolwiek przestrzeni, i to też tylko pod warunkiem że za nami nikt nie jedzie.
~Marcin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Punto ma długość poniżej 4 metrów a jest naprawdę dużym autem w środku. Mając 1,90m siedzę komfortowo na miejscu kierowcy i jeszcze pasażer z tyłu ma miejsce na nogi. Jadąc w 5 osób jest trochę ciasno ale i tak jest dobrze. Bagażnik jest duży, pomieścił 4 osobową rodzinę na wakacje aczkolwiek był obładowany na maksa.
~Julia
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak na auto tej wielkości na przestrzeń w środku nie mogę narzekać, chociaż osoby o wzroście metr osiemdziesiąt odczuwały dyskomfort podczas jazdy (a przynajmniej po stronie pasażera - o tyle nie wspomnę). Została zagospodarowana jak się dało.
~miromax@wp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
ja mam 186 cm i jezeli to jest auto z segmentu aut malych to jestem mile zaskoczony. Siedziska super (kto siedział w Yariszie to wie) wygodne z jakotakim podparciem i dobrą regulacją. Nad głową, w okolicy nóg i rąk jest wystarczająco dość miejsca.
~Janek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Niesamowicie dużo miejsca nad głowami. Na nogi już gorzej. W trasę w miarę wygodnie pojadą tym autem 4 osoby. Pięć osób się umęczy a do tego silnik będzie wymagał dużej cierpliwości i mocnych nerwów kierowcy :)
~BartSam
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak na auto tej klasy super. Z przodu nie ma się w ogóle do czego przyczepić, z tyłu osoby o wzroście 185cm< mogą mieć troche mało miejsca na nogi ale to nie tylko w tym samochodzie chyba.
~Arkadiusz Wysocki
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu za duzo miejsca nie ma ale jakos da sie przezyc. Miejsca z tylu tragicznie malo, dobrze ze przewaznie jezdze sam lub z wspolpracownikiem bo z tylu ciezko przejechac dluzsza trase.
~q
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
No cóż, nie ukrywajmy - jest to auto dwuosobowe, przynajmniej jeśli ktoś pokonuje dłuższe niż 50km odcinki (chyba, że siedzący z przodu są niscy - ja mam 190cm i nie ma szans, żeby ktoś za mną usiadł).
~asq
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mam 1,95 m wzrostu i miejsca z przodu jest aż nadto, rzadko w którym aucie podobnych rozmiarów się to zdarza. Za to z tyłu kiszka, za mną już nikt nie usiądzie, ale ja tam nie jeżdżę :)
~Ja
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z tyłu nie siedzę, ale nikt jeszcze nie narzekał, nawet siedząc za mną, a fotel odsunięty maksymalnie. Z przodu osoby jeżdzące większymi samochodami doznają szoku z uwagi na ilość niespodziewanego miejsca.
Fiat Punto II Hatchback