Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 (80)

~Damian
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Niezle auto. Nadaje sie idealnie do wozenia po miescie oraz na dluzsze trasy. Sprawdza sie zarowno dla pojedynczej osoby oraz jako samochod rodzinny.
2,7
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
PUNTO TO WŁOSKI BUBEL. Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić Fiata, naprawdę nie wiem i pluję sobie teraz w brodę. Liczyłem na niezawodne, komfortowe auto i się przeliczyłem. Kiepska widoczność, słabe osiągi. Warto jaeszcze wspomnieć o blachach o ile można tak nazwać to z czego wykonana jest cała buda. Wjechał jeden we mnie pewien pan, strasznie niefortunnie, na parkingu - stał za mną i ruszając uderzył mnie w tył na pierwszy rzut oka to pękł...
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
dobrze z duuuużym plusem, dużo miejsca, największy bagażnik w klasie (298 l), świetna jazda, przyzwoite własciwosci silnika (choć chciałbym większy, np 1.4 90 km - 1.2 16v 80 km niewiele lepszy od 60 km)), ładne wnętrze 3 kolory deski (nie polecam czarnych całych), trwała tapicerka. Najgorsza rzecz w punto to materiał górnej częsci deski rozdzielczej - świeci jak psie jaja, koszmarnie, zwłaszcza latem, gdy słońce wysoko stoi, to mam blaskna...
~jaro
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
W promocji kupiłem ten samochód za 33665 zł. Mam 2 poduszki, wspomaganie, centralny zamek, elektryczne szyby, lakier metalik, ekonomiczny silnik i na razie zero większych kłoptów. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że tak będzie jak najdłużej.
~grabers
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Generalnie moga denerwować tylko pierdoły poważniejsze elementy pracują bez zarzutów, to jest wynikiem pośpiechu przy montażu.
3,5
~tmb28
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
silnik nadaje się do jazdy po mieście ale nezbyt dynamicznej.Do ok 4tyś obrotów po prostu muli-moc czuć powyzej ale wtedy to go po prostu piłujemy.Kultura dobra tylko na Pb98 - na 95 sa falujące obroty i pierdzący odglos na jałowym. Przy przyspieszaniu z niskich obrotow delikatne stuki/szuranie doch. z silnika.Auto było miesiąc temu na przeglądzie i dalej to samo - jak ktoś wie co to jest to proszę na tmb28@o2.pl (Silnik)
~Xawer
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Bez zastrzeżeń, nie jest on diabłem ale przy 60 KM nie można zbyt wiele wymagać, 206 czy Corsa z takim jednostakami mogą się schować, sprawdzałem, Punto ma całkiem inny 2 i 3 bieg, nie są takie mozolne jak u konkurencji. Wcześnie szarżowałem 60 KM w Golfie, podniosłem do 75 KM i tak dostałby baty od Punciaka. (Silnik)
3,7
~elmo81
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Generalnie, problemów nie ma, nie jeżdżę jak rajdowiec, raczej delikatnie, jak z kobietą się obchodzę ;) Dlatego ocena jest dobra, na moje 7 tysi w roku zupełnie wystarcza.
~raul
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Jest to autko na gwarancji. Poprosiłem aby zajęli się usterkami. Niestety dwie poważne usterki nie były usunięte. Poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego nie dokonano napraw. W odpowiedzi na pierwszą usterkę usłyszałem że możliwe jest uszkodzenie komputera i trzeba to sprawdzić, ale że nie posiadają w tej chwili zamiennika to zrobią to przy następnym przeglądzie. (jednak robię nie wiele kilometrów i następny przegląd wypadnie po gwarancji).... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Piotrek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Mnie się podoba, jeździ sie przyjemnie i bezawaryjnie. Jak zawsze bardzo wiele zależy od eksplatacji.
Fiat Punto II Hatchback