Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 (36) - Całokształt

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
PUNTO TO WŁOSKI BUBEL. Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić Fiata, naprawdę nie wiem i pluję sobie teraz w brodę. Liczyłem na niezawodne, komfortowe auto i się przeliczyłem. Kiepska widoczność, słabe osiągi. Warto jaeszcze wspomnieć o blachach o ile można tak nazwać to z czego wykonana jest cała buda. Wjechał jeden we mnie pewien pan, strasznie niefortunnie, na parkingu - stał za mną i ruszając uderzył mnie w tył na pierwszy rzut oka to pękł...
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
dobrze z duuuużym plusem, dużo miejsca, największy bagażnik w klasie (298 l), świetna jazda, przyzwoite własciwosci silnika (choć chciałbym większy, np 1.4 90 km - 1.2 16v 80 km niewiele lepszy od 60 km)), ładne wnętrze 3 kolory deski (nie polecam czarnych całych), trwała tapicerka. Najgorsza rzecz w punto to materiał górnej częsci deski rozdzielczej - świeci jak psie jaja, koszmarnie, zwłaszcza latem, gdy słońce wysoko stoi, to mam blaskna...
~Grzegorz Ć. Wałbrzych
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Prawdę mówiąc nie miałem dużego wyboru. Autko kupiłem na raty, a fiat dawał najlepsze warunki. W przedbiegach Corsa odpadła (beznadzieja), Polo ? sprzedawcy nie byli zbytnio zainteresowani żeby mi go sprzedać. Na końcu została fabia i fiat, przeważyłyn lepsze warunki ratalne i mniejsze zużycie paliwa ( ma fabię w pracy). A tak poza tym jestem zadowolony , wcześniej miałem Tico!
~jaro
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
W promocji kupiłem ten samochód za 33665 zł. Mam 2 poduszki, wspomaganie, centralny zamek, elektryczne szyby, lakier metalik, ekonomiczny silnik i na razie zero większych kłoptów. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że tak będzie jak najdłużej.
~w.waldek@interia.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
trójka za słaby /60km/ silnik. ale dlatego że lubię pojechać dynamicznie. /na mocniejszy nie było mnie stać/ oraz brak oświetlenia bagażnika /auto z klimą, 2xPP, el. szyby, komputer/ fatalne fabryczne opony. żona daje 4+ :)
~Franek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
To auto to jedna wielka pomyłka niby poważnych usterek nie ma ale ciągle jakiś drobiazg sie psuje, lampy i zderzaki spasowane fatalnie. Nikomu nie polecam PUNTA2 FL-to poprostu rozpad.
~zawiedzony użytkownik
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
przy przebiegu 48 tys. (połowa na oponach zimowych) opony tylne do wyrzucenia (od wewnątrz ścięte) wada zawieszenia tylnego, łożysko tlne wymienione, ograniczniki drzwi tylnych wymienione i nadal skrzypią
~elmo81
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Generalnie, problemów nie ma, nie jeżdżę jak rajdowiec, raczej delikatnie, jak z kobietą się obchodzę ;) Dlatego ocena jest dobra, na moje 7 tysi w roku zupełnie wystarcza.
~Artek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
super autko dla ludu, z takim wyposażeniem inne dużo droższe ( porównywałem z ibizą fabią yarisem) może nie rewelacja ale jak się o to coś dba to nie ma niespodzianek
~Grzyws
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Moim zdaniem Fiat Punto to bardzo udane auto. Posiada rekordowy jak na swoją klasę bagażnik(297l) dobry i oszczędny silnik i przestronną kabinę.
Fiat Punto II Hatchback