Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Nie ma sie o co przyczepic, ale uwaga: plastiki na przedzie mocno sie nagrzewaja, wiec nie nalezy tam trzymac rzeczy, ktore moga sie roztopic, np czekoladek itp. Poza tym odradzam kladzenie przedmiotow na przednim siedzeniu pasazera. Podczas hamowania laduja one na podlodze. W bagazniku rowniez by sie przydaly jakies elementy przytrzymujace bagaz. Kierownica regulowana tylko w pionie, szkoda.
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
wygodnie można dobrać pozycję za kierownicą, dobrze rozplanowane wyłaczniki, wszystko pod ręką, dużo schowków, aczkolwiek często mało praktyczne. denerwuje mnie tylko przycisk awaryjych - electronic - wolę mechaniczne, łatwiej je się wyczuwa, gdy chcę komuś mrygnąć kierunkami.
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Nic nadzwyczajnego, dużo odkrytych schowków i szczelinek niby na monety ale bez przesady - to nie skarbonka, choć kto wie może jak się dłużej nim pojeździ to się nią stanie.
~Grzyws
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Auto posiada wiele schowków dzięki którym łatwo możemy utrzymać porządek w kabinie. Wszystkie przyciski są na swoim miejscu a ich obsługa jest intuicyjna.
~FAN MOTORYZACJI
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Ten model na pewno sie podoba nie nudzi sie ludzia moze zeby byl troche szerszy o 10 cm a tak wogole to mi sie podoba .
~Piotrek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Wszystko na swoim miejscu wnętrze nowoczesne i funkcjonalne nie zaszkodzilby dodatkowy schowek
~Arcus
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Wszystko pod ręką, no może radio trochę za wysoko ale nie umniejsza to pozostałych zalet.
~grabers
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Ja się juz przyzwyczaiłem lecz grono pasażerów szuka elektrycznego otwierania szyb przednich na drzwiach.
~w.waldek@interia.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
trzeba się przyzwyczaić do przycisków szyb na centralnej konsoli.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtas_BB
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
wszystko tam gdzie powinno być (no może z wyj. przycisków do otw. szyb)
Fiat Punto II Hatchback