Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yanoo
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Może trafiłem na felerny egzemplarz, ale ten silnik wcale nie jest niskoawaryjny - jak mówią. Częsci w porównaniu z innymi wersjami silnikowymi - droższe, albo dużo droższe. Częstym problemem są wycieki, o czym szerzej poniżej, zarówno oleju jak i płynu chłodzącego. Karoseria była w dobrym stanie jak kupowałem, po 3 latach jest tragedia - lewy próg i tylne nadkole mocno zjedzone, spód klapy bagażnika mieni się na rudo. Auta nie garażuję, ale...
~Wreith
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Miałem wersję ELX z klimatyzacją, kilkoma poduszkami powietrznymi, wspomaganiem CITY, ABS. I w tej konfiguracji to doskonałe, niedrogie auto miejskie. Co prawda bez porywających osiągów, ale w środowisku do którego było projektowane spisywało się wspaniale. Dało się zaparkowac wszędzie
~pawelg5@wp.pl
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
jest w super stanie poza tymi uszczelniaczami, pozatym nic nie nawalalo np amortyzatory sa od nowosci nie wymieniane a chodza jak nowe nie planuje sprzedawac tego samochodu w najbliszym czasie jak bede zmienial nie wykluczam ze to bedzie fiat koniecznie diselek.
~Mateusz
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Małe auto miejskie, szczerze odradzam tą wersję silnikową. Jeśli chcesz koniecznie kupić Fiata Punto, kup benzynową 1.2 - 60 lub 80 koni, na pewno będzie to lepszy wybór. Nie wierz, że diesel zapewni ci oszczędną jazdę - ja się na tym przejechałem.
~fs
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Autko uważam za udane. Tanie w eksploatacji i póki co nie sprawiło problemów. Raz w zimie tylko poddało się, innym razem wyniknął problem z rozrusznikiem, ale odłączony był tylko kabel od masy
~driver
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
autko ogólnie sprawne tylko jak sie cosik popsuje to części do tanich nie nalezą, ale ogolnie rzecz biorąc nei ma autka idealnego, wiec jak ktoś zamierza kupić punto z silnikime diesla to polecam,
~MATI$$
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
jezdzi mi sie calkiem dobrze, auto jeszcze nigdy mnie nie zawidolo, silnik oszczedny, choc moze o nie najwyzszej kulturze pracy, ogolnie polecam
~xxdd
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Osobiście uważam że autko jak na swoją cenę i rocznik jest super i ciężko kupić lepsze auto z tego samego rocznik w takiej cenie
~pioter:)
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
ogólnie jak na pierwsze ałtko dla młodego człeka....fajne i godzne polecenia....bardzo ładny wygląd....
~marcus
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
MIAŁEM NADZIEJĘ NA NOWĄ JAKOŚĆ FIATA KUPUJĄC SAMOCHÓD -a to tylko reklama ,teraz mówą to samo
Fiat Punto II Hatchback