Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.9 D 60KM 44kW 1999-2010 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wreith
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Nie przeładowany guzikami i pokrętłami kokpit. Światła które włącza się raz na zawsze i nic ci nie brzęczy przy wychodzeniu. Klimatyzacja włączana pokrętłem od regulacji nawiewu. Pomysłowo rozwiązania typu klucz do kół będący jednocześnie kluczem do wykręcania tylnich lamp.Świetna, gruba kierownica. To plusy. Minusy to fotele które mogłyby miec dłuższe siedziska oraz umieszczenie przycisku komputera pokładowego. Miałem wersję 3-drzwiową więc...
~yanoo
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Całkiem sporo miejsca żeby coś odłożyć, pojemne schowki na drzwiach oraz "wgłębienie" na kokpicie przez pasażerem - czego brakuje mi w wielu innych autach. Bardzo przydaje się na okulary, gąbkę, paragony itd.
~MATI$$
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
wszystko na swoim miejscu, choc czasami razem ze spryskiwaczem przednich szyb galka sie przekreca i wlacza spryskiwacz tylnej, podobnie jest ze swiatlami - wole rozwiazanie np. z VW czyli przelacznik poza galkami
~Mateusz
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Tu Fiatowi nie można wiele zarzucić - wszystkie pokrętła i przełączniki są pod ręką, niemniej są udziwnienia, np. elektryczne szyby mają włącznik w konsoli środkowej.
~bolo
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Poprawna. Szału nie ma ale nie ma też do czego się przyczepić.
~pawelg5@wp.pl
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
wszystko tam gdzie powinno byc radio wysoko umiejscowione bardzo mi sie to podoba.
~kazik
WSZYSTKO POD REKA TYLKO TE PRZYCISKI OTWIERANIA SZYB W ZLYM MIEJSCU
~Marcin
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
wygodnie siedzenia, dobrze rozstawione pedały. Ilość schowków wystarczająca.
~tomms3
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Nie ma się do czego przyczepić
~Waldi
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
wszystko na miejscu, fotele wygdne
Fiat Punto II Hatchback