Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW 1999-2010 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~magazynier
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Widoczność świetna we wszystkich kierunkach. Każde auto i tak trzeba wyczuć - widoczność to nie wszystko. Do tyłu też git. Ja i tak cofam po lusterkach bo mi się odwracac nie chce. A propos lusterek - sa świetne, naprawdę duże i wyraźne. W porównaniu do Bravy to nieba a ziemia. Ale czemu nie we wszystkich autach robi się seryjnie lusterka od martwego punktu?
~Gosia
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Jak na auto małych rozmiarów, widoczność w punto jest na miarę złota, wszystko widać jak na patelni we wszystkich kierunkach, duży plus za duże i wyraźne lusterka, które uprzyjemniają jazdę. W deszczowe dni wolę włączyć podgrzewanie tylnej szyby niż nagminnie używać tylną wycieraczkę - wedle mnie jest troszeczkę za mała na tak ogromną szybę tylną.
~ScOOrK
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Dobra z każdej strony, ale jestem wysoki, więc... niższym osobom może przeszkadzać ślepa strefa z przodu, która powiększa się w nocy jako że fabryczne światła to porażka. Na szczęście za 120 zł (po upustach) zakupiłem Xenony 6000 kelwinów (białe zimne) i problem zniknął.
~Maciej
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Duża powierzchnia przeszklona, nie ma problemu z widocznością w żadnym kierunku. Minus za małe lusterka nie pokazujące tzw. martwej strefy.
~mdx15@o2.pl
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Przednie słupki są dość szerokie i mogą czasem przysłonić pieszego, do tyłu widoczność dobra. Przydałyby się większe lusterka boczne.
~dukalakomaro
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Malo w ktorym samochodzie przedni slupek nie przeszkadza. Tutaj niestety rowniez. Zwlaszcza na rondzie.
~mencnar
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Latwo o wypadek, nie widać gdy samochod jest z boku przy zmianie pasa.
~gregocz
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
normalnie, miejski maluch żądnych długich masek, ani małych tylnych szyb
~emi
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
widoczność jest dobra nawet doskonała troche ciężko wyczuć przud auta

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MC
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
bardzo grube słupki czasem przeszkadzają ale za to lusterka są ogromne
Fiat Punto II Hatchback