Lista ocen Fiat Punto II Van 1.9 JTD 85KM 63kW 1999-2010 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zupner@wp.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Jakie poważne usterki "Na gwarancji serwisowany w Wrocławiu w ADF ul.Karkonoska " co do serwisu firma nie ma zielonego pojęcia o silnika disla pomimo dość dobrej obsługi to jawnie stwierdzam że nawet nie wiedzą że w samochodach tych zabudowany jest katalizator,który miałem uszkodzony a panowie serwisanci chcieli wymienic mi pół silnika Zastanawia mnie jedno mam rachunki za przeglądy i naprawy ,po ostatniej wizycie w serwisie juz po gwarancji a...
~janez
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Fenomenalnie. Nic. Samochód zawsze dojeżdża do celu. Silnik jest rewelacyjny, przy swojej niewielkiej jak na JTD mocy (80 KM) ma ogromny zapas bezpieczeństwa. Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu, hamulce, układ kierowniczy, to wszystko przez 6 lat i 240.000 działa bez zarzutu.
~Tomaszek
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
100000 i nic, wiec jak narazie to uznaje go za rewelacyjnego, po tym przebiegu sprawnośc amorków 70%, silnik nie zanotował żadnych błedów. Jedynym minusem są szybko zużywajace się klocki (co 25000) oraz tarcze (co 50000)
~sha21@interia.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
nic się jak dotąd nie popsuło tak, żeby unieruchomić samochód, raz tylko jak przy 160 km/h zaliczył rów, to wypadł silnik i zkręceniu uległa tylna oś wleczona zawieszenia :D,koszt naprawy ponad 20 tys zł, auto pół roku w warsztacie
~Karool
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Stereowanie silnika- 3 krotne wizyty w serwisei w koncu wymieili kompa, padla turbina- naszczesice dalos sie ja naprawic. Wiecej juz nie wiem bo sie auta pozbylem
~Grzegorz
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
prawdopodobnie źle zgrzane zawieszenie, co powodowalo, ze woda gromadziła sie pod wycieraczka pasażera, wady powłoki lakierniczej na tylniej klapie (malowanie w ASO)
~mailoo
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Brak, aczkolwiek myśle że w pierwszej kolejności będzie sprzęgło.
~pskibniewski@hip.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
ABS, układ wspomagania kierownicy, skrzynia biegów, pękająca szyba przednia itp.
~gkk2@poczta.onet.pl
Cześci radze kupowac poza ASO są znacznie tańsze (o 50% ) i czesto orginalne
~Artur
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
brak, najpoważniejszą usterką była awaria alternatora.
Fiat Punto II Van