Lista ocen Fiat Punto Punto 2012 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ktoś tu pisał o kiepskiej wentylacji - u mnie wszystko jest w porządku i działa jak należy. Dość szybko auto się odmraża i grzeje, równie sprawnie chłodzi w upały. AC nie jest automatyczna, więc trzeba się trochę pogimnastykować z pokrętłami, ale zarówno przy -20 st. czy na trasie przez całą Polskę przy +30 st. - jak dla mnie - wentylacja sprawdza się więcej niż wystarczająco.
~Sylwester1983
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ogólnie jest ok - klimatyzacja działa sprawnie, ogrzewanie też. Jak na tę klasę auta to w zimie szybko rozmarzają okna. Mogłaby działać ciszej na wyższych biegach wentylatorach, ale miałem kiedyś Volvo i nie działało ciszej, dlatego nie obniżam za to oceny.
~Bobo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Siła nadmuchu słaba, zwłaszcza środkiem po bokach ledwo odczuwalna. Z tej przyczyny wydajność klimy podczas upałów niestety niewystarczająca. Do tego hałasuje nadmiernie.
~PuntoMAN
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
tragedia na 3 - wieje tak jakbyśmy normalnie włączyli 2-kę. Klimatyzacja nie daje sobie rady , naprawdę przy dużych upałach klima musi dlugo pochodzić żeby odczuć uczucie chłodu.
~Sylwester
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie działają bardzo wydajnie. Klimatyzacja manualna w moim egzemplarzu radzi sobie z tym autem idealnie.
~adam
Hatchback 3d 1.2 8v 69KM 51kW
nagrzewa sie bardzo predko ,sprawdzilem ogrzewanie i prace klimy po prostu jak na ta klase super. auto posiada rowniez wewnetrzna wentylacje.
~Jacek W.
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Ogrzewanie daje radę i to bardzo szybko. Klimatyzacja potrzebuje chwili albo chwilowego dosyć głośnego włączenia na najszybszym biegu.
~czlowiek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wentylacja jest ok. Dobrze i wystarczająco wydajnie pracuje klimatyzacja. Ogrzewanie osiągane jest szybko i jest bardzo dobre.
~Jarek
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Jedna z niewielu rzeczy, które powinny być poprawione. Szyby mocno parują. Sytuację ratuje klimatyzacja.
~johan
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie odczuwam dyskomfortu, zimą szybko nagrzewa auto, a latem rownie szybko chlodzi. Dla mnie bardzo dobrze.