Lista ocen Fiat Punto Punto 2012 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bpb
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód na tyle mały, że z założenia widać wszystko, chociaż napewno zajdą się tacy użytkownicy, którzy powiedzą, że do tyłu mogłoby być lepiej...mogłoby, ale naprawdę duże lusterka, ten problem w zasadzie rozwiązują, dodatkowo należy zaznaczyć, że jak są dobrze ustawione w zasadzie w 100% niwelują martwy punkt. Zawsze mnie zastanawiało czemu w Pasatach i to wcale nie najstarszych są 2-3 razy mniejsze. W końcu lusterka to jedne z niewielu...
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Z widocznością jest kiepsko. Kształt nadwozia i udawanie maseratti zrobiło swoje: przy parkowaniu nauczyłem się używać lusterek (skądinąd dużych i fajnych) i rozglądać sto razy we wszystkie strony. Wolę parkować służbowym superbem niż swoją kropką. Na krzyżówkach też bywa słabo pod tym względem i to we wszystkie strony.
~Bobo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Słupki A szerokie, widoczność po skosie w przód ograniczona podczas skrętu (udało mi się z tej przyczyny przejechać trochę po pieszej). Rozmiar lusterek bardzo dobry, praktycznie brak martwego pola. Widoczność do tyłu bez zastrzeżeń.
~PuntoMAN
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ma wiele punktów które są martwe chodzi mi przede wszystkim o boczne szyby i słupek który został umieszczony pomiedzy szyba która można opuścić a szybą która jest "przytkwiona" blisko deski rozdzielczej
~Jan
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Widoczność jest dobra. Dużym plusem są duże a w porównaniu z niektórymi markami wręcz ogromne lusterka, które ułatwiają parkowanie jak i jazdę - np. podczas wyprzedzania. Dobrze zaprojektowane światła mijania jak i drogowe.
~czlowiek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Widoczność do przodu i do tyłu bardzo dobra. Mając czujniki cofania, pakowanie tyłem jest bezproblemowe. Z przodu przeszkadzają trochę szerokie słupki ale można się przyzwyczaić.
~Jacek W.
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Nic nie może się równać do widoczności w dużych terenówkach ale porównując z Seatem Leonem (2010) to jest bardzo dobrze.
~johan
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Co najmniej dobra, mogłoby być trochę lepsza do tyłu, ale i tak w tej konkurencji lepiej bylo tylko w i20.
~adam
Hatchback 3d 1.2 8v 69KM 51kW
naprawde dobrze do przodu i do tylu duze lusterka mimo nieduzej szyby w klapie bagaznika jest dobrze.
~Ziomek
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16v 135KM 99kW
Czasem przeszkadza słupek A ale to sporadyczne sytuacje w zakrętach,