Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 3d (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szafax
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Narazie jest super :) Co najważniejsze za te pieniądze (udało się kupić w promocji) nie znalazłem drugiego tak wyposażonego samochodu w tej klasie :) Zaczynając od radia fabrycznego czy klimatyzacji na doświetlaniu zakrętów kończąc. Przód jest tak brzydki że aż piękny haha ale tak poważnie to najbardziej urzekło mnie wnętrze :) W mojej ocenie Fiat wyprzedził konkurencje o kilka lat.
~chmiel
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Dobry na miasto i krótkie trasy. Na dłuższych bywa męczący, brakuje koni ale komfort jazdy jest całkiem niezły. Na początku wydaje się oporny i niepewny przy wyprzedzaniu. Później, jeżeli ktoś lubi dynamiczną jazdę po mieście, okazuje się całkiem niepozorny.
~badi
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
jako pierwsze auto nadaje sie wiecej niz dobrze. w miescie daje rade, na autostradzie da sie jechac 120-140, choc ciezko wtedy nazwac to komfortowa jazda ze wzgledu na halas. uczy myslenia za kolkiem.
~adamek
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
W stosunku do poprzednich generacji jest dużo lepiej, ale nie jest to samochód bez wad.
~andrzej
Hatchback 3d 1.4 16v MultiAir Turbo 135KM 99kW
BArdzo fajne prawie sportowe auto, palące w zależności od gazu jak wachlarz od 6 do 11 litów na 100 km
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 16v MultiAir Turbo Start&Stop 135KM 99kW
Bardzo dobrze ale nie doskonale:)
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 3d