Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW 2011 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Widoczność do przody ograniczają grube, przednie słupki. Umieszczono w nich nie wiadomo po co trójkątne szybki, przez które kompletnie nic nie widać, a przez to rozwiązanie słupek u dołu jest 2-3 razy grubszy niż mógłby być. Trzeba przez to uważać bo łatwo nie zauważyć pieszego przy jezdni.
~MAti
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Jestem osobą wysoką, na początku widoczność przez przednią szybę była ciężka (kwestia przyzwyczajenie), zwłaszcza na światłach, jak stałem na początku. Teraz się przyzwyczaiłem i jest w porządku.
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Do przodu bez zastrzeżeń, na boki również dobrze doświetlone wnętrze, z tyłu może za duże słupki tylne przez co bezpieczniej jest obejrzeć się za siebie, olbrzymie lusterka dla mnie super sprawa.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Dla mnie okej. Duża powierzchnia lusterek bocznych daje poczucie pewności zarówno podczas zmiany pasów, jak i podczas parkowania.
~Aldi*52
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Do tyłu, gorsza niż do przodu. W obydwu przypadkach jest to wina nieprzezroczystych słupków ;-) .
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
kiepska widoczność. słupki z przodu i małe lusterko wsteczne, mała szyba w klapie.
~krzysztof1144
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Raczej dobra,trochę ograniczeń z tyły ,ale to kwestia wprawy i nawyków
~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Moim zdaniem słupek A trochę utrudnia widoczność
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d