Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (55)

~Mateusz Olszewski
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Kompaktowe dobrze spasowane nie rdzewieje mało pali dynamika dostateczna nie psuje się piękny kolor i linia nadwozia.
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W tej klasie bardzo dobre autko. Posiadam samochód od pierwszego właściciela, który z kolei kupił go w salonie, więc mój samochód jest z (w miarę) pewnego źródła. Auto idealne do przejazdu z punktu A do punktu B. Jazda bez większych wrażeń, ale za to tanio i ekonomicznie. Jestem studentem i koszty utrzymania są dla mnie ważnym aspektem przy wyborze auta - spalanie rzędu 7l gazu/100km i tanie części nie rujnują mojego portfela. Bardzo chwalę...
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogólnie, zwłaszcza jak na FIATa nie jest źle: ekonomiczna jazda z fabrycznym LPG, dosyć zwrotne jak nawarunki miejskie, przyśpieszenie, może szału nie ma, ale też nie jest to na światłąch największy muł. Wrażenie psują detale, głównie związane z jakością wykonania i wykończenia.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Nigdy wcześniej nie myślałem, że kupię samochód ze stajni Fiata, ale trafiła się dobra okazja i... jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nowym Puntem. To już nie jest "tamten" Fiat.
3,8
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Powiem szczerze, że ten samochód do mnie nie przemówił (nie słyszę głosów z tyłu głowy). Jest atrakcyjny dla oka, zarówno w środku jak i na zewnątrz, ale pewne rzeczy potrafią napsuć krwi. Choćby mankamenty techniczne i ta fiatowska ergonomia. Ogólnie jestem nim trochę rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po samochodzie za taką cenę (w stosunku do roku). Niby dobry, ale jeszcze nie tak do końca.
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Pierwszy fabrycznie nowy samochód w rodzinie, kupiony przede wszystkim z rozsądku. Za te pieniądze ciężko byłoby znaleźć coś z takim wyposażeniem i silnikiem, za taką cenę. Mimo iż sama koncepcja ma już prawie dekadę to jednak Punto wciąż mogę uznać za auto ciekawe i cieszące oko. Ogromny plus za ładne i nieźle wykonane wnętrze. Mówiąc ogólnie, to dobre i sympatyczne auto dla osób, które nie mają zbyt wygórowanych ambicji i oczekiwań.
3,4
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Silnik 1.4 77KM bardzo fajnie sprawdza się w jeździe miejskiej. Spala normalne ilości paliwa. Niestety brakuje mocy przy jeździe poza miastem. Wyprzedzanie na trasie nie jest komfortowe. (Silnik)
4,1
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
FIAT zrobił duży krok naprzód Evo jest warte polecenia.
3,7
~Coolvi
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 75KM 55kW
Fiat Punto Evo jest samochodem, który można lubić i do którego można się przywiązać, jednak nie można powiedzieć, że nie ma wad. 75KM to trochę za mało, auto jest dosyć spore jak na segment B, ale i tak w środku jest trochę ciasno, ogrzewanie w wersji z silnikiem 1.3 Multijet pozostawia sobie wiele do życzenia, no i te uciążliwe drobne usterki.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo
8,1
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Jestem jak najbardziej na tak. a czytając opinię pana Krzyśka to uważam że ona ma chyba całe życie pecha skoro mu się takie cuda na kiju dzieją i to przy 6000 km przebiegu. panie krzyśku proponuję Orbit, obniża pH (pecha) ;)