Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Po zapoznaniu się z podobnymi ofertami konkurencji, to uważam, że jest to bardzo dobra oferta, biorąc pod uwagę silnik i standardowe wyposażenie, która zawiera w sobie w zasadzie już wszystko, co potrzebne zwykłemu człowiekowi, w czasie zwykłej, codziennej jazdy. Aby znaleźć podobne auto można szukać jedynie u Skody, lub Kii. Mimo, że "to tylko Fiat" oferuje naprawdę rozsądne auto, nieźle wykonane, wyposażone i przede wszystkim proste.
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Myślę, że Evo to bardzo dobry wybór. Są dużo droższe od zwykłych grande punto i może się wydawać, że nie warto dopłacać, ale wnętrze w Evo jest na prawdę nieźle zrobione. Przeskok we wnętrzu między grande a evo to co najmniej epoka. Bardzo fajny miękki materiał na desce i ciekawe wzory tapicerki robią robotę. Opierając się na moim egzemplarzu - bardzo polecam!
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
O zgrozo na tle konkurencji nie wyglądało to źle... Albo mamy odjechanego z cenami VW Polo, albo koreańskie wynalazki, typu i20, które może mają troszkę lepszą cenę, ale jak drzwi gną się w palcach przy otwieraniu, a fotele nabierają plastyczności (kiepski stelaż) jak siada w nim drobna kobietka, to ja jednak wybieram FIATa.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Szczerze mówiąc, uważam, że samochód jest zdecydowanie za drogi zważywszy na fakt, co sobą prezentuje. Może i jest atrakcyjny dla oka, ale za najmniejszą "pierdołę" trzeba słono dopłacić. Przykład - korek wlewu paliwa na kluczyk nie jest w standardzie.
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 16v MultiAir Turbo Start&Stop 135KM 99kW
Samochod w ogole sie nie psuje. Z tego co wiem, auto z bardzo bogatym wyposazeniem i tym silnikiem jaki posiasdam jest drogi. Ja kupilem auto prawie nowe lekko uszkodzone za mniej niz polowa ceny katalogowej wiec super.
~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Fiat jest marką niedocenianą - dla kupujących jest to plus - jeżeli wiesz, że chcesz Fiata, to kupisz go z dobrym wyposażeniem po dobrej cenie, ale o tym samym pamiętaj podczas odsprzedaży.
~Mateusz Olszewski
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 75KM 55kW
Auta nie drogie na rynku wtórnym za te pieniądze otrzymujemy auto które nie rdzewieje fajnie wygląda i jedzie całkiem sympatycznie jest stosunkowo tanie w utrzymaniu.
~pablo946@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
moj model kosztowal 53 tys.w cenniku z racji tego ze mam vipa to kosztowql duzo mniej... Gdybym zaplacil normalna cene to bym sie poszedl ze szczescia powiesic
~arseniq
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Polecam - Fiat wprowadził nową jakość w swoich samochodach i piszę to pomimo tych usterek jakei mi się przytrafiły a które ujawniły się już 2 dni po odebraniu samochodu..
~janusz
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 75KM 55kW
serwis na żadnym poziomie, zwykła spychologia, bicie tarcz hamulcowych po 20 tys km zżucili na złą eksplatacją i odmówili wymiany na gwarancji