Lista ocen Fiat Qubo (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ppp
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
Na plus: pewnie się prowadzi, jest bardzo zwrotne, jego wielkość jest bardzo pomocna w szukaniu ciasnych miejsc, dobre hamulce (choć na tylnej osi są bębny). Na minus: bardzo sztywne nastawy zawieszenia, czuć to bardzo z przodu, ale szczególnie męczące jest jednak gdy mamy pasażera z tyłu (woziłem już tam kilka osób i każdy narzekał) dlatego dłuższa trasa dla kogoś siedzącego tam może być mało komfortowa. Dziurawa nawierzchnia jest bardzo...
~MateuszDW
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
To największy minus Qubo. Nawet jeśli pogodzimy się ze słabym silnikiem i krótką skrzynią, którą w mieście można jeszcze zaakceptować to komfort resorowania jest słaby, do tego przy "próbach dynamicznej jazdy" przeniesienie napędu nie nadąża za mocą samochodu.
~Clark_Griswold
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Przy prędkościach powyżej 90 km/h należy uważać na silne podmuchy wiatru - wtedy potrafi autem mocno rzucić. Na poprzecznych nierównościach również należy trzymać mocno kierownicę. Poza tym Qubo prowadzi się pewnie, cały czas czuć, że ma się pełną kontrolę nad pojazdem.
~skrystos
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16v 95KM 70kW
Tu też nie mam zastrzeżeń. Zawieszenie dobrze radzi sobie z naszymi drogami. Na 16 calowych felgach jedzie się bardzo pewnie. Auto dobrze trzyma się drogi. Jeszcze nie udało mi się wymusić interwencji układu ESP.
~Radosław Skrzepij
Fiorino Qubo 1.4 77KM 57kW
Qubo dobrze trzyma się drogi,zarówno na prostej jak i na zakrętach,oczywiście jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego ,że nie jest to osobówka o wysokości 1.4m ;) Bez zastrzeżeń. Plusik ;)
~otto
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16V 75KM 55kW
Zawieszenie typowe dla dostawczaka, twardawe i o niewielkim skoku. Dzięki temu buda nie przechyla się za bardzo na zakrętach, ale dziury czuć doskonale.
~Futułapka
Qubo Seria 1 1.4 77KM 57kW
Jak w samochodzie z tej półki cenowej i klasy- wyśmienity. Ciaśniutki promień skrętu, bardzo dobra manewrowość.
~Decybel
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Pewnie trzyma się zakrętów, zawieszenie jędrne, daje uczucie panowania nad autem, stosunkowo ciche.Dobre hamulce.
~Michał
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Wszystko właściwie poprawnie, choć przy prędkościach powyżej 100 km/h samochód zaczyna "bansować"
~wwrodarczyk
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Wystarrczająco dobry jak na gabaryty, moc i charakter auta. Cudów tutaj nie zdziałamy, do spokojnej jazdy OK.