Lista ocen Fiat Regata (58)

4,1
~dzimi@friko4.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
W ciągu 7 lat eksploatacji wiele było drobnych napraw tego samochodu, trudno jednak mieć pretensję, że po 200tys. km "wysiadło" łożysko w kole. Myślę, że każda zamieszczana tu opinia jest zawsze w pewnym stopniu subiektywna, obarczona sentymentem właściciela do swojego pojazdu. Wielu moim znajomym trudno uwieżyć, że przecież Fiat a tyle potrafi. NIGDY nie stałem w polu, NIGDY nie byłem holowany a sam holowałem nie raz "markowe" auta, NIGDY nie...
~DJ KRYLSONIC
Sedan 1.5 79KM 58kW
Doskonały samochód,bardzo dobrze dopracowany,idealnej jakości materiały - naprawde!!!Doskonałe zawieszenie samochód sietnie sie prowadzi i tzryma sie drogi,siedząc w srodku przy pokonywaniu ciasnych ostrych zakrętów masz wrażenie ze siedzisz w samochodzie sportowym a nie rodzinnej limuzynie..PS polecam zakup ogumienia o wymiarze 185/55r14 u mnie taki zestaw komponuje sie idealnie!
4,1
~Roman
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
Jeździłem 7 lat i byłem zadowolony. Od razu odpusciłem sobie zaprawki i rdzewiejace od dołu drzwi, z założenia samochód miał być na parę lat, a potem złom. Dużo miejsca w środku i duży bagażnik. Ładna, klasyczna sylwetka. Przy codziennym użytkowaniu bardzo mało problemów - poza rozregulowanym gaźnikiem, który był często zapaskudzony resztkami "wydalanymi" z silnika. Po naprawie rozrusznika minęły problemy z odpalaniem- dorzuciłem też przewód...
~cola.werewulf@mail.ru
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
Kupiłbym gdyby jeszcze produkowali. Moim drugim samochodem jest Tipo 1.9TD granturismo. Tipo jest wygodniejsze w środku i ma mocniejszy silnik cała reszta jednak jest do bani.
~eolmint
Sedan 1.6 101KM 74kW
auto na prawdę rewelacyjne. jak na swój wiek, komfotrowe, duza moc, bo az 100koni z 1.6 DOHC, wrecz nieawaryjne, jestem w pelni zadowolony! Polecam.
~Michał
Sedan 1.6 101KM 74kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, 4 drzwi, sedanik, ładnie się przezentuje ze spojlerem.
~aroaro3@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jak na wiek i cenę auto jest rewelacyjne. Gadżety takie jak we współczenych modelach, w tamtym czasie, chyba to był full wypas. Wiele ciekawych rozwiązań, a silnik rewelacyjny. pali mało, na niższych biegach ciągnę często bardzo ciężką przyczepkę i pali wtedy do 7 litrów. jedyny mankament to rdza, ale po tylu latach, nie ma cudów, rudy musi się przyczepić.
3,8
~zakha@interia.pl
Sedan 1.7 D 58KM 43kW
Jestem zadowolony z eksploatacji tej bryczki. Wszelkie usterki jestem w stanie sam naprawić bez konieczności podłączania "komputera", posiadacze nowych samochodów wiedzą o co chodzi. Bagażnik jeden z większych jakie widziałem w tej klasie samochodów.
~DanSo
Sedan 1.6 82KM 60kW
Tanie, dobre auto, z różnymi bajerami typu wspomaganie, regulacja poł. kierownicy itp
3,5
~marcin@igra.pl
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
mogło być dużo lepiej gdyby poprzedni właściciel troszeczkę zadbał o niego szczególnie podwozie. ale i tak doprowadzam go do porządku prawdziwą limuzynkę z niego zrobię troszeczkę wycisze zadbam podreperuję i b edzie chodził jak ta lala