Lista ocen Fiat Ritmo II Hatchback (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
o dziwo jak na tak leciwe auto nie przysparza mi ono zbyt wielu klopotow. Pewnie dlatego, ze wczesniej przez 10 lat uzytkowal je moj brat i bardzo o nie dbal. Na pewno slaba strona auta jest elektryka oraz slabe zabezpieczenie antykorozyjne. Ewentualne drobne usterki, jesli juz sie pojawiaja, sa raczej zwiazane z wiekiem auta, a nie z jego awaryjnoscia
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
No ten gażnik, czasem jak sie zabrudzi albo np pływak utopi to kicha, niema reakcji silnika na pedał gazu i trzeba albo odczekać alborozebrać gażnik i zrobić z pływakie, niezawsze sie da. No ale odkąd naprawiłem ten pływak to nawet nieczyściłem gaznika od 3 miesięcy i niestanoł ani razu.
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Raz nawalił rozrusznik. Spalił się po prostu. No i poluzowała się linka sprzęgła, przez co nie mogłem zmieniać biegów... (myslałem, ze poleciało sprzęgło) konieczny był hol... Nawalił też kiedyś przełącznik do spryskiwaczy przednich.. ale wystarczyło podgiąć styki.
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Łamią się plastiki.Klamki, kieszenie drzwi. Nad i zapewne pod uszczelą tylnej szyby pojawiają się już pęcherze lakieru. Latem trzeba porobić "wyprawki". Lakierowany był jeden raz na lakier fabryczny. Lecz blacha podatna na korozję.
~Darek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
powiem tak jak silnik padnie to tylko hol, ale ja osobiście z uszkodzonym rozrzondem zrobiłem 200 km i byłoby wiencej gdyby pasek nie strzelił , silniki jak w mwercu nie do zajechania
~siekier_kraków
Hatchback 1.1 58KM 43kW
drobizagi??ogólne auto przy dobrej eksplatacji malo zawodne, ale trzeba dokladac, taka troszke wieksza skarbonka.
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
generalnie po za stykami elektrycznymi nie zawodzi w zimie odpala nawet po kilkudnoiwym mrożeniu
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jak się się ma coś zepsuć to długo wcześniej zaczyna się odzywać ... tylko rdza żre po cichu.
~max
Hatchback 1.6 100KM 74kW
padł mechanizm podnoszenia szyby.zgniła rura stalowa od głowicydo termostau
~darcer@wp.pl
Hatchback 1.1 58KM 43kW
od czasu do czasu cos sie urwie ulamie, ale coz to w koncu staruszek
Fiat Ritmo II Hatchback