Lista ocen Fiat Ritmo II Hatchback (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
przestrzeni jest zaskakujaco duzo jak na tak male auto, jeszcze nie zdarzylo sie zeby ktos siedzacy z tylu narzekal, oczywiscie jazda w 5 osob tylko na krotkich odcinkach
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Z zewnątrz nie wygląda, - przewoziłem pralkę, kuchenkę gazową z zamkniętą klapą. w środku więcej miejsca niż w polonezie, szczególnie z tyłu na nogi i nad głową
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Mam wrazenie ze przez brak wału i skrzyni walnietaj perfidnie między kierowcą a pasażerem jak w poldku, że jest więcej miejsca, naprawd obszerne wnętrze, pozatym duży bagażnik.
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
miejsca jest sporo cztery osoby i bagaż na dwa tygodnie pod namiot wystarczy z przodu fotele to jak krzesła :) kolana prawie 90 stopni :)))
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jakby się przyglądnąć to ta rajdówka nie jest wcale mała, może trochę mniej pakowna od Golfa II. Mam 186cm wrostu, a miejsca jeszcze sporo ...
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Miejsca jest ogrom. Nawet przy wysokim kierowcy za nim można wygodnie siedzieć i jest dużo miejsca na nogi, bagażnik przeciętny.
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Sporo miejsca. I z przodu i z tyłu. Raz wiozłem łącznie 6 osób... :) Ale 4 osoby mają b.wygodnie. Brakuje tylko tylnych zagłówków...
~Darek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
dla liliputów za mały, a dla dryblasów za duży , ogólnie jeździ się wygodnie
~darcer@wp.pl
Hatchback 1.1 58KM 43kW
duzo miejsca, moze przez to ze brak pomiedzy siedzeniami kierowcy i pasazera
~Jarek Pietuch "PITER"
Hatchback 1.6 100KM 74kW
samochod zdecydowanie bardziej obszerny od nowych konstrukcji..
Fiat Ritmo II Hatchback