Lista ocen Fiat Ritmo II Hatchback (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Skrzynka 5-cio biegowa, dobrze się spisuje. Czasem zgrzytnie przy szybkim wkładaniu z 2 na 3 bieg. Raz poluzowała się linka sprzęgła... myślałem, że sprzęgło padło... :-)
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Trwałość ok, ale wkładanie biegów to tylko na wyczucie nigdy nie wiadomo jest czy nie. Nie polecam tej skrzyni młodym kierowcom.
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
bardzo dobrze dobrane przełożenia choćiaż nie wiem po co piątka synchronizatory dwójki siadają nie wiem czy to wada czy moje braki
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jedynka i wsteczny czasem nie wchodzi, trujka zgrzyta przy nieumiejętnej zmianie niezbyt ciekawie zestopniowana
~mateusz
Hatchback 1.5 75KM 55kW
skrzynia jest nie dopracowana mam ritmo od 6 lat i musze kupic 3 skrzynie bo wsteczny calkiem umarl
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Sprawuje się idealnie. Bez potrzeby zaglądałem do środka w trakcie naprawy głównej silnika.
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
W sumie to niezła, ale lata robią swoje - wsteczny mi wyskakuje, pozatym mam 4ro biegową a nie 5cio :(((
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Czasami jedynka i wsteczny nie chcą wejść, ale 1 i 2 są piorunujące, a całość b.elastyczna
~Hycel
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Biegi precyzyjne,lewarek nie ma luzów,czasami zgrzytnie 3 bieg.
~siekier_kraków
Hatchback 1.1 58KM 43kW
sprzeglo kiepszczyzna skrzynia o dziwo nie traska , ale sprzeglo widac ze marne.
Fiat Ritmo II Hatchback