Lista ocen Fiat Ritmo II Hatchback (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siekier_kraków
Hatchback 1.1 58KM 43kW
za takie pieniazki to sie malucha kupuje a ten woz to duzy przestronny i o niebo mocnejszy samochodzik.polecam.jesli masz zamiar kupic starego malucha fiata czy poldka , kup ritmo w tym samochodzie mozna sie zakochac.
~Hycel
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Kupiłem go za 950 zł.Stan jak z fabryki po lakierniku i remoncie nadwozia.Silnik swap od uno i.E udokumentowane 92 tyś przebiegu.
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Kupiłem za trzy tysiące złotych. Naprawdę proszę mi wierzyć, że mając taką "gotówkę" trudno WYRWAĆ coś lepszego.
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Za niedużą kasę można kupić ritmiaka w dobrym stanie. Na pewno trzeba będzie włożyć w niego trochę pieniędzy, ale naprawdę warto.
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Myśle żemoge wszystkim go polecić, zwłaszcza młodzikom, mało kasy a dużo chęci do jazdy. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze:D
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
tródno to porównać z autami nowszymi ale jak na te lata samochód dla miłośnika jest OK wymaga dbania
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Trudno mi to ocenic, mysle, ze na zadbany egzemlparz warto wydac te kilkaset zlotych
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Części tanie, większość pasuje od innych fiatów, jak na prawie 20 letnie auto to jest doskonale
~Skiba
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
za grosze mozna kupic i napewno na paliwie sie zaoszczedza ale naprawy mnie zabijaja
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Trudno powiedzieć, nie jest to nowe auto ale ceny niewygórowane ...
Fiat Ritmo II Hatchback