Lista ocen Fiat Ritmo II (40)

~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Doskonałe autko dla młodych kierowców. Za niedużą kasę można mieć naprawdę przyjemny samochodzik. Polecam! Zapraszam - www.ritmo.prv.pl <- strona o Fiacie Ritmo.
3,3
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
pewnie moja ocena nie jest do konca obiektywna. Auto wlasciwie dostalem, a jak wiadomo darowanemu koniowi... :) Wiadomo, ze o auto trzeba duzo bardziej dbac niz np. o auto kilkuletnie. Jesli ktos ma na to czas, ritmo potrafi sie odwdzieczyc :) Najwieksze jego minusy to moim zdaniem skrzynia biegow, zawieszenie oraz wysokie spalanie w stosunku do slabych osiagow. Do plusow zaliczylbym w miare przestronne wnetrze oraz spory bagaznik, a takze...
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Polecam wszystkim którzy chcą mieć fanie wygladające autko, bo Ritmo takim jest:) można go przerabiać, mówie o psełdo tuningu, daje dużo możliwosci, pozatym jest dość tani do kupienia. Ale jak o to autko bedziesz dbał to jeszcze sie odwdzieczy i długo pochodzi.
3,3
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Całość można ocenić przeciętni, wszystkie niedoróbki pod maską nadrabiała kabina przytulna i fajna konsola zwłaszcza nocą . Żona do dzisiaj wspomina że takie jak ritmo to jeszcze nie miała przytulnego autka a od czasu miałem już 4 autka
~Darek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
tak jak wspomniałem , autko jest wspaniałe, proste i tanie w naprawie - wiadomo brak zaawansowanej techniki, w eksploatacji rewelacja, jak się wszystko dogra to siadać i cieszyć się z jazdy, jedynym poważnym mankamentem samochodów marki fiat jest brak solidnego zabezpieczenia blacharki i to jest minus - mówię to szczególnie dla techników z FIATA - zróbcie coś z tymi blachami, pozatym...
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Gdyby nie zużycie paliwa, ubezpieczenia itp to byłoby super. Samochód b.dobrze znosi próbę czasu. Części i robocizna nie są drogie. Dynamika jazdy wynagradza zużycie paliwa. Nie jednego jeszcze zadziwi to co potrafi ten mój ukochany grat. Mam nadzieję, że pojeżdżę nim jeszcze parę lat.
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Za niecały 1000 zł to raczej nic lepszego się nie trafi, dołożyłem ok 500 z oponami, filtrami olejem, żywica do połatania drzwi, linką ręcznego, piórka wycieraczek. Więc w 2000 z OC (na współwłasność w alianz 502zł przy 60%) mam pewny pojazd z oszczędnym i niezawodnym silnikiem.
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Po zakupie samochodu wykonałem naprawę główną silnika. Jest eksploatowany w dobrych warunkach i od kilkunasty lat nic się nie zużyło (zepsuło). (Silnik)
3,6
~siekier_kraków
Hatchback 1.1 58KM 43kW
bardzo dobrze spisuje sie na wyzszych obrotach powiedziabym nawet ze jak na ta mase i moc to jest to szybki woz.predkosc 140km/h to nie duzo ale w polsce wystarczy. (Silnik)
~Robert Radoń
Hatchback 1.5 75KM 55kW
samochód super dużo widział i dużo mu zawdzięczam generalnie jak każde auto ma wady i zalety może mało nowoczesny wygląd ale jak jest zadbany to wygląda super