Lista ocen Fiat Ritmo II (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Wnętrze w wersji Ritmo Super 75- rewelacyjne jak na tamte czasy -choć i dzisiaj nie widziałem w tej klasie aut takiego wnętrza użyte materiały miętkie i przyjemne w dotyku klawisze rozmieszczone pod ręką i ładnie podświetlone (ALE TO TYLKO W MODELU RITMO SUPER 75)
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Fotele wygodne, choć na początku miałem w nim fotel kierowcy od Uno (bardzo niewygodny był...). Fotele wymieniłem wszystkie i jest ok. Straciłem tylko dzieloną tylną kanapę... ale nie żałuję, bo jest w lepszym stanie niż poprzedniczka.
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
nie tak żle, ale gaz by sie przydał, znów ten poldas ´96, miałem tam gaz i musze sie znów przyzwyczaić do prawie trzykrotnie droższej jazde:( Ale już niedługo :)
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Na desce jest wszystko! Dzielona kanapa, regulacja foteli i kierownicy, pasy z tyłu, punktowe oświetlenie kabiny i wiele innych drobiazgów
~Marcin
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Kanty, niewygodne wycieraczki, zbyt miękkie fotele, niewygodna kierownica, brak wspomagania itp
~Jarek Pietuch "PITER"
Hatchback 1.6 100KM 74kW
wszystko jest tam gdzie byc powinno,bardzo dobrze skomponowane materily [dobrej jakosci]
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
No może zdjęcie zapasu nie jest wygodne, koło znajduje się z tyłu pod bagażnikiem
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
poza tym, ze nie ma czym regulowac wszystko ok :)
~Darek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
spoko, podobny do porsche - hahaha
~Hycel
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Troche sterowanie nawiewem mi sie nie podoba.