Lista ocen Fiat Ritmo II (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jazda po polskich drogach wymaga rosyjskich ciężarówek! Układ jezdny wrażliwy na zużycia. Wymiana obręczy kół, amortyzatorów, przegubów wahacza, przegubów drążków, szykuje się wymiana przekładni układu kierowniczego ....
~sowadr
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Przednie zawieszenie to pomyłka. prawie to samo jak w polonezie czy fiacie 125p i tam nie dawało rady a tu jeszcze dodali napęd. Tylne przyjemnie twarde ale resor przy większym obciążeniu nie wytrzymuje:(
~Hycel
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
No akuat mam wytłuczone tuleje te metalowo gumowe w tylnich wahaczach i w ostrym zakręcie ucieka tył,ale to na obecną chwilę.Normalnie wszystko gra.Układ kierowniczy BDB.
~Grzesiek/Igor-Z igor002@interia.pl www.club.ritmo.prv.pl
Hatchback 1.5 82KM 60kW
Dobre trzymanie auta, bardzo zwrotny, trzeba sie przyzwyczaić bo auto jest lekkie, po przejściu z poldka ,96 1150kilo!!! do ritmo 850kilo :) to troszke mineło zanim sie oswoiłem.
~michal
Hatchback 1.5 75KM 55kW
mimo, ze zawieszenie jest bardzo twarde ruchy kierownica maja slaby wplyw na to gdzie samochod jedzie :P brak komfortu a jednoczesnie slabe prowadzenie
~mateusz
Hatchback 1.5 75KM 55kW
przy ustawionej zbierznosci i w miare dobrych teleskopach na przyczepnosc nie ma co narzekac ja tam jestem zadowolony
~http://www.ritmo.prv.pl # ritm0@op.pl
Hatchback 1.5 KAT 75KM 55kW
Nie ma wspomagania, ale i tak dosyć lekko się kręci. Prowadzi się dobrze, jedzie tam gdzie ja chcę.
~Darek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
prosty i skuteczny, nawet dla laików możliwa naprawa lub tuning
~wdratnal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Nie jest przystosowany do polskich dróg i do tego silnika powoli zaczyna się sypać
~max
Hatchback 1.6 100KM 74kW