Lista ocen Fiat Scudo I (30)

~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Miałem kupić busa. Same złomy. Kupiłem Scudo. Ocynk. Nie wiem czy cała karoseria. Rdzy ni ma. Elektroniki ni ma. Komputera ni ma. Dwumasy, climatronicu, EGR i innego łatajstwa też ni ma. Robisz raz i jeździsz. Wiele napraw zrobisz sam. Proste to to jak stare mercedesy. Ściągasz kilka spinek/śrub i deska rozdzielcza czy podsufitka Twoja. Masz wszystko na wierzchu. Przebieg fikcja. Rzeczywisty nieznany.
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
Idealne auto dla ludzi oszczędnych to auto nie jest do lansowania się to auto do pracy ewentualnie na urlop chcesz zmniejszyć koszty we firmie i polepszyć sobie nastrój kup fiata scudo:) idealny silnik bardzo dynamiczny i oszczędny wiekszy od doblo kangoo combo itd i nie wiele mniejszy od T4 Vito jest po prostu optymalny
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Brak wad, auto idealne jak się silnik nie trafi wadliwy.
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
SUPER autko. Przyjemne w prowadzeniu ze względu bardzo elatyczny silnik, wygodne solidne wnętrze, a to wszystko przy naprawdę niskich kosztach eksplatacyjnych.
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Przyjemne, wystarczające dla małej / średniej firmy. Regularne kształty budy. Czego chcieć więcej ?
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Duże przestronne wnetrze, dobry ekonomiczny i bezawaryny silnik! Mało elektroniki zawodnej u francuzów! Gabaryty auta w sam raz na małą firme!!!! Ja uważam że to auto może się podobać choć osobiście twierdze że nazwa jest trafiona mówie na niego PASCUDA! Ale mojej żonie sie podoba nawet prowadziła go i stwierdziła że nie jest tak strasznie jak by się wydawało!
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Ekstra dynamiczny silnik ,super elastycznośc jestem w szoku jak on wyywa no i jest połowe tańszy prawie niż transporter.Oczywiscie posiadam auto w wersji long. (Silnik)
3,8
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Autko o którym kiedyś marzyłem i w końcu je kupiłem.Samochód bardzo funkcjonalny na codzień i na długie wakacyjne wojaże.
3,7
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Dla mnie problemem jedynie jest dość krótka paka- 1,9m Wynagradza to wszystko koszty eksploatacji.

Usterki Fiat Scudo I

Fiat Scudo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotr-muzyk
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
to dobry samochod,nie wiem skad opinia awaryjnego? duza przestrzen zaladunkowa przy zachowaniu zgrabnosci auta