Lista ocen Fiat Scudo I (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Lekkie wady do drzwi boczne które okresowo wymagają naprawy. Poza tym naprawdę nic się psuję w tym aucie. Wszytkie plastiki i deska są bardzo, ale to bardzo solidne i masywne (żadnego skrzypienia), czego brakuje innym konkurencyjnym markom.
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
scudo mam już ponad rok i w porównaniu z innymi włożyłem w niego tylko to co musiałem czyli rozrząd hamulce oleje płyny auto ma ocynkowaną karoserię i dlatego wygląda idealnie !!! inne gniły w oczach
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Mam go rok, nic się nie dzieje poza małym przeciekiem wody do kabiny koło słupka z pasem. W jakiś magiczny sposób nie mogę namierzyć którędy ta woda się dostaje.
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Przy takim przebiegu wybite plastiki przy drzwiach, zmęczone uszczelki, klamka tylnych drzwi, linka zmiany biegów, takie drobiazgi. No i oczywiście klapka od popielniczki.
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Samochód jest bardzo prosty w konstrukcji.Łatwy dostęp do podzespołów.Części są tańsze w odróżnieniu do bliźniaczych aut Citroena czy Peugoeta.
~witold
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przy wyjazdach z laweta(troche za niskie 1300 kg)nigdy nie zawiodl srednie zuzycie paliwa z trasy z laweta w 1 strone na pusto 9.2lna 100km.
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Poza wytarta stacyjka przez co nie odpaliłem - nic. Zamki, stacyjka o cieknąca pompa - 19 letnie auto - po prostu zużycie.
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
drogi jakie mamy takie mamy drobiazgi hmm nic mi sie nie zepsuło jak na razie i oby tak było jak najdłuzej a rocznie stukam 50 tys km
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
po paru miesiacach-olej i benzyna, zarowki-ale to normalka. wymiana koncowek drazkow kierowniczych - 80pln/2szt plus 40pln robocizna
~Czytelnik
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
łatwo urwać klamkę tylnych drzwi niekiedy nie da się otworzyć a czasami otwierają się same