Lista ocen Fiat Scudo I (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
TO AUTO NA MEDAL !!!! autko pali tyle co kot napłakał jak tylko nabyłem scudo zachwycił mnie swoją dynamiką człowiek czuje się jak by jezdził benzyną extra przyśpieszenie i elastyczność na początku palił 7-7,5l bo szalałem nim po 130 -150km teraz jak już ochłonąłem i jeżdze 100km/h pali mi 6,2l/100km wcześniej miłem vwT4 VITO te auta nie dość że zjadły muła to palą koło 9L/100km przy obecnych cenach paliwa to naprawde oszczędne auto
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Fiat z założenia jest tani i tu jest podobnie. W mieście przy dobrym paliwie pali 8,6/100km, w trasie spada poniżej 7,6. Gdy jeździłem nim bardzo delikatnie po zakupie spalił 6,9 w mieście. Dzisiaj po tankowaniu do pełna wyszło 990km/71L, co na Wałbrzych jest niezłym wynikiem. Od razu piszę, że zalałem go Ceramizerem. Niestety ciężko trafić teraz na dobre paliwo. Napraw jeszcze nie miałem.
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Wg. mnie jest idalnie! Jak jeżdze jak stary dziadek to 6,5 a kiedy szaleje do 140 to 8-9 litrów w zależności o pogody! Jeżeli chodzi o ceny części to polecam szereg zamienników ale tylko renomowanych producentów są tańsze i często lepsze jakościowo od oryginałów.!
~piotr-muzyk
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
tragedii nie ma,problem jest troche z dostepnoscia czesci, nawet w aso,wiekszosc cen w standardzie, zuzycie paliwa 7-10 litrow,u mnie czesciej 8,5-9 mimo ze nie ktuje motoru i nie pomogla zmiana koncowek wtryskow
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Ceny części okay. Jak na ten ciężar - auto + ja + rzeczy = 2000 - 2200 kg jest ok. Pali w mieście 8-9, trasa 6-8 zależnie jak depczemy gazu, biorąc pod uwagę lekki wyciek z pompy, pory roku - jest spoko.
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Wszystko wynagradza spalanie i zasięg. Do zbiornika można wbić 95. Zasięg 1400 km przy prędkości przeciętnie 90-115 km/h. Spalanie 6,2-6,5 ltr na trasie. Po mieście trochę wyższe 7-7,5 ltr.
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Silnik bardzo ekonomiczny ale zrywny, bardzo mało palił. Jazda mieszana zawsze zamykała się w 7,0 L, a w trasie i na autostradach trochę poniżej 6,0 L. Polecam SCUDO 2,0 JTD przy obecnych cenach DIESLA.
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Jeżdze w większości załadowany ok 300 - 400 kg i spalanie od 8 do 10 l/100 km w zależności jak jade i gdzie jade
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
hmm na pusto weźmie 6 litrów silniczek jtd super ,zapakowany bierze mi 7 litrów tak wiec tragedii nie ma a jest to wersja przedłuzana
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Ceny rozsądne, za drobiazgi małe ceny. Ceny mechaniki też nie są zbyt drogie. Jest OK