Lista ocen Fiat Scudo I (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
silnik bierze olej. Cos mam z osprzętem silnika, bo na zimnym jak na dworze poniżej 10 st nie moge zapalić. Kręci , jak by chciał łapać, puszcza dymek ale nie zapala. Dopiero po rozładowaniu akumulatora kręcąc udaje się zapalić po ok 20 minutach na kablach od drugiego auta.
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Oczywiście silnik 2,0 JTD to nic innego jak 2,0 HDI, które słyną z wadliwego kola pasowego. Wymieniłem je przy 130 tyś km jak klekotało. Koszt naprawy to 60 pln + koło 400 zł (kiedyś ponoć kosztowało ok 1000 pln). Przy przebiegu 210 tyś km nic się z nim nie działo.
~piotr-muzyk
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
przejechalem w ciagu roku 40tys km jezdzac po calej polsce zapakowany po brzegi i ani razu nie mialem holowania, nie dzialo sie nic nie naturalnego
~Czytelnik
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
piąty bieg ucieka jak się puści z gazu reszta jest ogólnie bezawaryjna raz na wiele miesięcy jakaś drobna usterka
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Brak. Wszystko chodzi jak powinno, stuka lekko koło, ale w ogóle nie przeszkadza w jeździe.
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Poważnych jak na razie brak. Drobne wycieki, kończące się sprzęgło, ale to zwykłe zużycie.
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
ostatnio zaczeła mi odzywać sie pompka paliwa w zbiorniku koszt ok 200zł
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Jak jest dobrze zrobiony to nie ma jakichś większych problemów.
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Linka prędkościomierza Swiece żarowe Kolektor pompy wodnej PLASTYKOWY!!!!!!!!!!!
~Buria
Brak poważnych usterek.