Lista ocen Fiat Scudo I (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Jest że mnie kawał byka, mam dużo miejsca. Spokojnie przejdę pomiędzy przednimi fotelami do tylum potrzebujesz pąki ? To wymontowywania ostatnia 3 osobowa kanapę i masz pakę na którą spokojnie wejdzie europalet. 8 osobowy autobus. Gorzej z miejscem. Na bagaż. Zawsze można walnąć relingi i aż 2 boksy dachowe.
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
istnieją auta szersze lub dłuższe ale to auto powala wszystkie swoją ekonomią a przez to że jest węższe o 20 cm nikt nie bedzie narzekał ja mam wersje przedłużaną 5 osobowa przestrzeń ładunkowa po wyjeciu grodzi od siedzen przednich ma 2,5m miedzu nadkolami 120 cm
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Kierowca ma dużo miejsca pod warunkiem ,że nie wiezie dwóch pasażerów z przodu.CUDO jest bardzo przestronne; w trakcie zeszłorocznych wakacji spaliśmy w nim w cztery osoby przez trzy noce. W tym roku chcę w nim zrobić namiastkę campera.
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Miejsca naprawdę sporo. Spokojnie przewożę nim drzwi i 3 ludzi ze sprzętem. W wersji z dwoma fotelami z przodu naprawdę kupa miejsca. Na wakacje jadę bez namiotu, bo na pace spokojnie się rozłożę.
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
hmmmiejsca jest spoko nawetale w srodku dla trzeciego pasazerato powiem tak zachacza sie kolanem o deske poniewaz jest za daleko wysunieta.a i debilnie mały jest schowek nie wiedziec czemu
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
OK, poza środkowym pasażerem, który ocierał się o kierowcę i wypust deski rozdzielczej i drążek skrzyni biegów, ale to nie multivan. Jako kierowca powiem że to bardzo wygodny pojazd.
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Mam wersja z 3 miejscami z przodu. Kierowca i jeden pasażer jaką komfortowo, ale już 2 pasażerów to katorga.
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Kierowca OK. Pasażer z prawej OK. Ale ilość miejsca dla pasażera środkowego jest bardzo mała.
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Kierowca ma dobry komfort, wysoka pozycja, wszystko pod reką, naprawde niezle... T4 mogą tego pozazdrościć.
~Łukasz
kierowca i jeden pasazer OK, 2 pasazerow to juz jakas pomyłka