Lista ocen Fiat Scudo I (18) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Na początek poszło do roboty: uszczelka pod głowicą, rozrząd, wszystkie płyny, wszystkie zamki, hamulce bębnowe tył, drobne pierdoły z zawieszenia. Pompa cieknie już pół roku. Warsztat miał to zrobić, no ale Paaanie sezon urlopowy nic nie poradzimy. Jeżdżę dalej i nic. Tyle co trochę olejem wali. Ceny części używanych śmiesznie tanie. Ceny zamienników spoko. ASO Fiata z ich cenami rozkłada mnie ze śmiechu. Jedyna wada - silnik miał wiele...
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
motorek 2,0 JTD 94 km jest bardzo dynamiczny i elastyczny a przy tym bardzo oszczędny nie można go porównywać go do starych szrotów vw T4 VITO czy innych powszechnie uważanych za super ten silniczek to nowa generacja !!!94KM i 110KM nie oferuje nikt inny żaden VW Renault itd (mówimy tu o autach w tym przedziale cenowym) bardzo POLECAM
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Byłem właścicielem SCUDO 1,9 TD z 1999 r, którego wymieniłem następnie na SCUDO 2,0 JTD LONG z 2000r. Obie jednostki napędowe są rewelacyjne: 1,9 TD - elastyczny, bezawaryjny ; 2,0 JTD - elastyczny, bezawaryjny BARDZO EKONOMICZNY, cichy, olej od wymiany do wymiany co 15 tys. km REWELACJA.
~Łukasz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przebieg 290000 chociaz nie dam glowy uciac ze nie cofany, a mimo to przez rok posiadania zadnego problemu cowiecej nie bierze kropli oleju, silnik jest czysciutki, paliwo jakie leje do niego to Bioester z Bliskiej, wszystko przepali
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Silnik śmiga, w trasie pokazuje co potrafi i jest ekonomiczny, w mieście nie dochodzę nawet do załączenia turbinki, bo nie potrzeba. 4 dlatego, że odpala gorzej jak mój nieśmiertelny Ducato 2,5TD 91r.
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo elestyczny;cichy jak na diesla. Bardzo dobry moment obrotowy / przydał się kiedy trzeba było w górach Bośni jechać pełnym bagaży samochodem z prędkoscia 30km/h po polnej drodze /14% nachylenia !!!/
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Jak zimny to poklekocze chwile, później robi się przyjemniej. Ale przy tej konstrukcji silnika jest przyzwoicie. Poza tym turbinka przyjemnie świszcząca podczas wyprzedzania.
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Ekstra dynamiczny silnik ,super elastycznośc jestem w szoku jak on wyywa no i jest połowe tańszy prawie niż transporter.Oczywiscie posiadam auto w wersji long.
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Oczywiście zdaję sobie sprawę że to nie najnowsza jednostka! Chodzi normalnie jak ciagnik ! Czyli jak zwykły diesel!
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
brak problemów, przyjemna praca silnika jak na starszego diesla, troche słaby przy wiekszej ładowności 800kg