Lista ocen Fiat Scudo I (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Warcy Rycy Cescy. Zawieszenie dość miękkie. Bywało że nie zwolniłem za bardzo i przejechałem przez próg zwalniający 40km/h niczym ruski czołg przez około z Niemcami. Wielkiego wrażenia na aucie próg nie zrobił. Wada - na zakręcie dość się przechyla nadwozie - masz wrażenie że zaraz auto poleci do rowu. Jednak nic takiego nie miało miejsca. Trzeba się przyzwyczaić i wyczuć auto. Czasami nim buja na nierównościach. Niby co 15 tyś. km padają...
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
Pamiętajmy że to auto dostawcze przy załadowanym jedzie się naprawdę milo a na pusto trochę trzepie wymiana podstawowych części jest banalnie prosta wachacze kupujemy w całości ze swożniami itulejkami a sama wymiana to odkręcenie 4 śrub
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Nasze drogi nie oszczędzają układu jezdnego. Ale i tak oceniam je na bardzo dobre, pomimo tego że odczuwałem jakieś stuki, a serwis nie stwierdzał usterek.
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Trzyma sie ekstra drogi z tego wzgledu ze auto jest dośc szerokie na prawde jak na busa ekstra
~Łukasz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
brak wspomagania wiec ciezko na parkingu, ale w trasie super
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Trzyma się świetnie. Trochę się tłucze na dziurach ale to akurat normalne.
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
W miarę wysoko, mięciutko. Ale tak chyba ma być. Poza tym bez ładunku wysoki tył.
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Wytrzymuje polske, przy wiekszej ładowności pięknie płynie:)
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
jak na busa-moze byc. w miare komfortowo, ale nie za miekko-nic dodac, nic ujac
~ed
Bez problemów.