Lista ocen Fiat Scudo II Furgon Długi (7)

4,1
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
No cóż po przejechaniu 60000km mogę wystawić jakąś opinie na temat Scudziaka, po pierwsze i chyba najważniejsze to bardzo go lubię, dużo w nim spędzam czasu i nie męczy mnie to że czasem coś tam trzeszczy, plastiki nie są piękne i tym podobne pierdoły. Trochę trzeba było go dopieścić samemu bo fiat ciął koszty produkcyjne i materiałowe jak się dało, po wyklejeniu filcem i obitką tylnej blachy, zrobieniu wyciszonej podłogi na pace, i wyłożeniu...
2,9
~Robert
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto mam 4 lata. Gdyby nie fatalna blacha i problemy z dpf to nawet bym go polecił.
~lukasmil
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ogolnie bardzo fajne auto dostawcze mogace sluzyc jako czesciowa osobowka z powodu niskiej pozycji za kierownica i niskiego dachu (190 cm). Miesci sie w prawie kazdym parkingu w centrach handlowych. Ma 3 miesjca co jest na plus, jak na jego mala szerokosc zewnatrzna. Generalnie 3 osoby nie za szerokie sie mieszcza.
~Andrzej
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Silnik rewelacja ( 1 tona na pace), a Fiacik leci 170 km/h Spalanie między 7,6-9,3. Co może denerwować to twarde plastiki i trochę mało wygodny fotel (często robię trasy po 800 km)
~Brzostek
Furgon Długi 2.0 MultiJet DPF 163KM 120kW
Po kilkudziesięciu tyś mogę coś napisać. Jazda autostradowa do 170km/ h (na tyle ma kaganiec) wychodzi ok 16litrów Normalna jazda odcinki do 15km wokół komina jeżdząc do 130 średnio wychodzi ok 9litów Bardzo spokojna jazda za ciężarówkami na trasie to ok 5,5-6litrów Średnio po 15tyś spalanie 8,2l Auto godne polecenia, super dynamiczne. Od 0 do 140 jedzie równo z golfem 4 1,9tdi 130ps (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Serafin
Furgon Długi 2.0 MultiJet DPF 163KM 120kW
Auto dynamiczne, stabilne(na pusto), prędkość ograniczona do 170km/h, komfort jazdy jak w osobówce. Silnik pracuje cichutko, mogli dopracować gałkę zmiany biegów. Ogólna opinia bardzo pozytywna. Warto zainwestować w ten silnik - 163KM. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~Piotr
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
auto jezdzi codziennie okolo 240 km jak na fiata to cud techniki. Wymiana wahaczy co kilkanascie tysiecy km leje rope i jezdze. Blachy slaby punkt. A po za tym wygodny, widocznosc b.dbr. wysokosc nie meczy nawet kilka godzin jazdy.
Fiat Scudo II Furgon Długi