Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
auto zostało wybranej jako najlepsze w swojej kategorii przez europejskich dziennikarzy i zostawiło w tyle przestarzałego i awaryjnego vito jak i ciasnego transportera ,i jest to w pełni zasłużony tytuł ,nie ma auta idealnego wiec jak każdy ma swoje drobne wady ale są one niczym w porównaniu z tym jak podróżuje się tym autem załatwiając własne interesy ,dla mnie najważniejsze jest to że po przejechaniu 20 godzin wychodzi sie z tego autka jak z...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
2.0 Multijet 120KM wersja - kombi częściowo przeszklony, błękitny metalik, przyciemniane tylne szyby, tylna klapa, czujniki cofania, aluminiowe felgi 16 cali, sześć miejsc, elektrycznie składane i regulowane lusterka, regulowany we wszystkie strony fotel kierowcy, składane i wyjmowane fotele drugiego rzędu. Bardzo mi się spodobał od pierwszego wejrzenia, ma ciekawy i nowoczesny design, jest przestronny i wielozadaniowy, można nim wygodnie...
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
2.0JTD 136KM 320Nm wersja Panorama 8 miejsc, trójstrefowy klimatronik, czujniki cofania, automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne światła, ABS, ESP odłaczalne, poduszki, alarm, centralny zamek, welurowe fotele - nie ławki, komputer i CD radio ze sterowaniem w kierownicy, tempomat, 16" alufelgi i trochę innych drobiazgów - fajne szybkie duże auto, ładnie wygląda i tak sie prowadzi, z zapasem mocy. Kolor - błękitny metalik
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
2.0JTD 136KM 320Nm wersja Panorama 8 miejsc, trójstrefowy klimatronik, czujniki cofania, automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne światła, ABS, ESP odłaczalne, poduszki, alarm, centralny zamek, welurowe fotele - nie ławki, komputer i CD radio ze sterowaniem w kierownicy, tempomat, 16" alufelgi i trochę innych drobiazgów - fajne szybkie duże auto, ładnie wygląda i tak sie prowadzi, z zapasem mocy. Kolor - białe złoto - jak na...
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak na nową konstrukcję to wiele jest nie dopracowane: karoseria pęka, boczne drzwi chodzą w zależności od tego jak się zatrzymamy (czy na równym). Klocki kończą się w 2/3 przebiegu od przeglądu. Pomimo że przegląd co 30tyś. To klocki co 17 tyś. zawieszenie co 24 tyś. Pozytyw to hamulce i przyczepność.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie mam co narzekać. Posiadam dwa Vany, jeden ma już prawie 30000, drugi ok 15000. Po jednej małej usterce w obydwu, ale ponadto nic innego. W końcu to nowy model. Nie szanuje ich za bardzo nie mam na to czasu, a tym bardziej pracownicy. Vany na razie śmigają i nie mogę im nic poważnego zarzucić.
~kamatex@ld.home.p
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
POMIJAJĄC NIECHLUJNE WYKONANIE , I INNE USTERKI TAK GŁOŚNEGO SAMOCHODU W ŻYCIU NIE SPOTKAŁEM , PO PROSTU NIE DA SIĘ TYM JEŹDZIĆ POW. 100 KM/H . BARDZO CIĘŻKIE AUTO PRZY PARKOWANIU I MANEWROWANIU , BARDZO DUŻY PROMIEŃ SKRĘTU
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ładny wygląd szczególnie tył.Mechanicznie niedopracowany ale i to można by było zaakceptować gdyby w serwisach Fiata pracowaliby douczeni mechanicy ale z świecą ich szukać.
~sam34@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Gdyby nie fatalna jakość materiałów użytych do produkcji wnętrza( głównie plastiki) to byłbym bardzo zadowolony.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Gdyby niedociągnięcia w jakości deski rozdzielczej i trwałości zawieszenia byłoby super.
Fiat Scudo II Kombi