Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
ŻADNYCH PROBLEMÓW Z ZAWIESZENIEM ,CZY SILNIKIEM na przeglądzie wymienili mi na gwarancji czujnik parkowania który uszkodził się podczas gradobicia,spaliła sie żarówka podświetlająca przełącznik nawiewu ,i spaliły się żarówki od światłe mijania ,obie na raz po przejechaniu 30000 km i myślałem ze włosi dali jakieś słabe włoskie żaróweczki a tu OSRAM MADE IN GERAMNY , i niestety wyczerpany limit świecenia prze jeździe non stop na światłach,i to...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Przejechałem ponad 50000 w ciągu roku i nigdy się nie zawiodłem, dojechałem wszędzie gdzie chciałem i wróciłem -jak na reklamie. Jedynie spaliła się jedna z żarówek podświetlania pokręteł nawiewów, ale brak mi czasu, aby podjechać do serwisu. Sporo problemów natomiast sprawiła mi wymiana żarówek w reflektorach, jest ciasno na rękę i wszystko trzeba wymacać, przydatne jest jakieś małe lusterko.
~Rysiek
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
po półtora roku od chwili nabycia listwa bocznych dżwi oblazła z farby i tu konstruktorom skopałbym D..ę listwa pomalowana piecowo czarną farbą-chore Jeszcze w servisie z tym robili problemy ale w końcu wymienili /na gwarancji/
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Z dupereli to na początku użytkowania spaliły mi się ze trzy komplety żarówke, jednak czwarty komplet już działa ponad rok. Nieszczelność układu klimatyzacji, problem dotyczył węża, usunięto w godzinę.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak dotąd w jednym modelu od początku miałem uszkodzony plastik od pasa kierowcy. W drugim padł jakiś sterownik od szyby. Serwis mam do bani, ale jestem w Irlandii. Tutaj to normalne.
~fh.piorek@neostrada.pl
Kombi 2.0 136KM 100kW
co chwilę jakaś mała usterka, a to lusterko zew. nie zamyka się albo potrzebna regulacja zamka pokrywy bagażnika bądź zle spasowana tapicerka
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
to prawie nowe autko, brak usterek. Czasem trzeszczy tapicerka sufitowa w części pasażerskiej - tam, gdzie wyloty powietrza z klimy
wciągu 3-ch m-c 5 usterek wymiana silnika usterki wspomagania auto nowe
~Ropdendi