Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Naprawdę w pojeździe jest dużo miejsca, moja wersja posiada trzy miejsca z przodu i jeden rząd siedzeń z tyłu. Ja mam totalny luz, a pasażerowie są zazwyczaj bardzo zadowoleni, bo nikt nikomu nie przeszkadza. Wiozłem z tyłu już troje małych dzieci w fotelikach i dwoje dorosłych z przodu, wszystkim było wygodnie bez tłoku. Ale jazda gdzieś w dłuższą podróż z dwojgiem pasażerów dorosłych z przodu może być już niewygodne.
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
nie ma do czego się przyczepić przesytrzeni jest bardzo dużo mimo wielu schowków i uchwytów ,chyba że do jazdy w 3 osoby wtedy jest ciasno ,da się wytrzymać na krótkich dystansach ale nie nadaję się na długa trase ,mam 182 cm wzrostu i jak na mój gust troche za krótkie siedzisko kierowcy co powoduje przy długiej jeżdzie lekkie cierpnięcie nóg.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Miejsca dużo i pod dostatkiem, jednak przy wersji 8 osobwej następnym razem wziąłbym wersję dłuższą ze względu na większy bagażnik. Jednak zawsze można \"trumienkę\" na dach zamontować.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jest na tyle, na ile można oczekiwać w aucie tych rozmiarów. Dla mnie wystarczająco. Trzy osoby na kilkadziesiąt kilometrów to nie jest problem.
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
pasażer z przodu nie wyprostuje nóg, ale za to wszystkie fotele z regulacją oparcia, przednie iw drugim rzędzie z podlokietnikami
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Kierowca przeciętnie, natomiast dwóch pasażerów na przedniej ławie to porażka.
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Miejsce kierowcy ok. Ważę 124kg i 191 wzrostu i jeszcze się mieszczę.
~tom
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
bardzo dobre fotele z podlokietnikami na długie trasy
~Rysiek
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
z tym niemam problemu (mam 164 cm wzrostu)
Fiat Scudo II Kombi