Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (13) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
kolejna moja ocena na tym forum ,zajmowałem się handlem samochodzami więc porównianie mam duże ,marek i modeli ,większośc Polaków woli niemieckie autka i ma opinie że fiat to złom ,niestety od 2000 roku niemcy przestali tworzyc dobre bezawaryjne auta,co potwierdzają każde rankingi byle nie niemeickie ,natomast cała reszta poszła do przodu i tak mając do wyboru NOWEGO transportera ,vito i scudo po przejechaniu się wszystkimi 3 autkami wybór...
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Elastyczność silnika przy masie auta i mocy silnika naprawdę jest dobra, autko rozpędza się już dobrze od 1500rpm. Kultura pracy silnika na bardzo wysokim poziomie, niesamowicie oszczędne auto jak na jego gabaryty.
~avalon.vip@interia.pl
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Ten samochód klekocze jak traktor. Na wolnych obrotach coś w silniku rzęzi , stuka ... Wyprzedzanie tym samochodem to \"śmierć w oczach\". Wiecznie się psuje. To kompletne g ....o !!! NIEWYPAŁ !!!
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie narzekam, wystarczająco mocy, wiozłem raz około 2 ton pod porządną górkę i nawet nie jęknął. Dobra elastyczność. Może denerwujące odrobinę, że przy ruszaniu na dwójce się dusi.
~użytkownik
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Silnik to tragedia. Głośny słaby i żarłoczny. Po 10 tys. wymiana całego rozrządu, po 40 tys następna wymiana. Co 10 tys km. trzeba dolać litr oleju do silnika
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Silnik bardzo równo, elastycznie i miękko pracuje (oczywiście nowoczesny silnik diesla), sopkojnie i bezstresowo można wyprzedzać, żwawo i płynnie przyspiesza.
~Rysiek
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
silnik bardzo elastyczny,dynamiczny-niejedna osobówka ma poważne problemy konkurować zarówno na starcie jak i podczas jazdy
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Raz jechałem załadowany miałem ok 700 kg brakowało mocy. Przy codziennych ~250kg nie ma problemu w końcu to dostawczak.
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Silnik bardzo elastyczny, ruszanie z trójki nie wymaga specjalnego przygotowania
Dziennik kosztów dla Fiat Scudo II Kombi
8,4
~Gadziu
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
jeszcze na dotarciu ... narazie ok
Fiat Scudo II Kombi