Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
jest tańszy od vw,merca,ale w sezonie cena jest dość wysoka ,nasza wersja w sezonie kosztowała ponad 100000zł ,ale poczekaliśmy do grudnia i na wyprzedaż rocznika i wtedy kupiliśmy go netto za 60000 tys zł ,brutto 72000 w pełnym wyposażeniu z klimą czujnikami cofania ,zmierzchu ,radiem cd sterowanym w kierownicy ,komputerem ,dodatkowymi schowkami ,abs,pełna elektryka itp ,więc uważam ze warto poczekac i zaoszczędzić trochę pieniędzy ,a mozna...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Fiat w wersji podstawowej (blaszak) nie jest drogi jak na busa, ale już w wersji \"osobowej ful wypas\" to już jest bardzo drogie auto. Identyczne karoserie mają też peugeoty i citroeny jednak są one o parę tyś. droższe, więc, po co przepłacać. Codziennie używam scudziaka do pracy na budowie i jako auto rodzinne - sprawdza się świetnie. Zmieniłem całkowicie zdanie o fiatach, w końcu zaczęli stawiać, na jakość a nie ilość.
~avalon.vip@interia.pl
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Cena zakupu była niższa niż od konkurencji , za to pod względem kosztów eksploatacji chyba żaden pojazd nie dorównuje temu Fiatowi - jest tak droga !!! Reasumując to najdroższy samochód jaki kiedykolwiek miałem.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto nabyłem w promocji za kwotę 95 000zł, z climatronickiem, webasto, czujniki cofanie, przyciemniane tylne szyby, odsuwane drzwi lewe i prawe.
~Gadziu
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
samochód zamówiłem w listopadzie 2010 ale data produkcji to 04.01.2011 r. udało sie w starej cenie wywalczyc :)
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak na auto nowe w którym pęka karoseria a serwis chce pospawać nie jest wart praktycznie żadnych peniędzy.
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
103 tyś. brutto. trochę kosztuje, ale VW w tej wersji wyposażenia kosztuje duuużo więcej.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Za to co oferują w standardzie nie dostaniesz innego Vana o tych rozmiarach.
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie wiem za co zapłaciłem 90 tyś.
Fiat Scudo II Kombi