Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (10) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Co do widoczności nie mam zastrzeżeń. Jedyną poprawkę jaką bym zrobił to albo przesunął przedni lewy słupek, albo zrobił go cieńszym. Zwłaszcza w mieści przy krętych uliczkach i przejściach na pieszych można niezauważyć pieszego. Poza tym małym mankamentem to widoczność jest REWELACJA.
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Mój model jest częściowo przeszklony i bardzo dobrze wszystko widać z przodu, z tyłu mam za dopłatą czujniki cofania, które są bardzo pomocne (jak czegoś nie widzisz to usłyszysz).W nocy reflektory doskonale oświetlają drogę.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
No cóż to VAN, do tyłu nic nie widać, ale mam kamerę. To rozwiązuje problem. Lusterka duże i pokazują wystarczająco. Dużą pomocą są te mniejsze panoramiczne pod spodem. Brakuje mi tylko, że tych mniejszych nie da się ustawić.
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
olbrzymia przednia szyba i słupki w takim miejscu że nie trzeba się nigdzie wychylać aby coś widzieć ,lusterka duże podwójne szerokie i tu wobec konkurencji najlepszy wynik .
~wzgt100@gmail.com
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
2 razy wymieniane szyby boczne, przecieki - chociaż mniejsze wciąż się pojawiają
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
widocznoć doskonala, widać wszystko wkoło auta, martwe strefy bardzo ograniczone
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Słupki przedniej szyby ograniczają widoczność.
~tom
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
duże fajne lustra,dobre oświetlenie nocą
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
widoczność ok. przy cofaniu pomagają czujniki cofania
~l
Bez zastrzeżeń.