Lista ocen Fiat Scudo II Kombi (9) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
jak na blaszaka podwyższanego ze ścianą grodziowa to jest to najcichszy samochód jakim jechałem ,słychac tylko szum opon i powietrza ,przy 130km/h spokojnie możemy rozmawiac jak w osobówce ,musimy ściszac radio aby sobie porozmawiać bo tylko onp zagłusza nasza mowe w kabinie ,przy 90 km/h to poprostu bajka .
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Wewnątrz podczas jazdy z tym nowoczesnym silnikiem diesla jest naprawdę cicho. Jazda 800km przez 10 godzin z trójką dzieci na Węgry, minęło spokojnie i nawet nie byliśmy specjalnie zmęczeni. Przy otwartych szybach przy ponad 90km/h już zaczyna szumieć opór powietrza.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jeżeli chodzi o silnik to jest wyciszony naprawdę super. Z zawieszeniem jest już gorzej. Pierwsza ingerencja serwisu w przednie zawieszenie była po 40 tys. km. Tylne zawieszenie słychać bardziej, ale to chyba taka jego uroda.
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
dostałem wersję z oponami Michelina - bardzo głośne, wyciszają się tylko na gładkim asfalcie. Silnik słychać tylko przy solidnym naciscięciu na pedał, przy stałej prędkości - prawie niesłyszalny. tylko te opony...
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie mam nic do zarzucenia. Moim zdaniem jak na Vana bardzo dobrze wygłuszony. Teraz mam relingi, więc przy dużych prędkościach jest gorzej, ale to nie wina samochodu.
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Pomimo metalowej przegrody od części bagażowej szum od \"paki\" jest duży słychać wszystko. Na podłodze sklejka która trochę wygłusza.
~Rysiek
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Tylne zawieszenie trochę zachowuje się głośno luzów niema ale coś chałasuje na polskich wybojach
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Słabo wyciszony wystarczy popatrzeć na użyte materiały albo ich brak.
~tom
bardzo dobre,cicho i spokojnie