Lista ocen Fiat Scudo II (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
spalanie jest bardzo różne mozan zamknąc go w 6,5 litra przy spokojnej jeżdzie do 100km/h ,ale też osiągnac 10l przy szybkiej jeżdzie ,najważniejsze że ciśnienie w kabinie które ma decydujący wpływ na zmęczenie kierowcy jest tak zrobione że osobiście przejechałem tym autem 26 godzin bez wyłączania silnika i wypiłem jeszcze piwko i poszedłem spać bez oznak jakiegoś skrajnego wyczerpania ,naprawdę włosi sie postarali aby cisza i dobre...
~el_marcin@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Sterowanie radiem i nawiewami ok. Umieszczenie przycisku świateł awaryjnych to jakaś pomyłka, (powinien być nad przyciskami blokad drzwi), to samo elektryczne sterowanie szyb i lusterek, (na razie ciężko mi się przyzwyczaić), powinny być pod dłonią a nie łokciem, trzeba \"szukać\". Zbyt płytkie są wnęki na drobiagi(oczywiście poza tym pod dachem). Szczególnie ten pod radiem mógłby być głębszy tym bardziej że jest na to miejsce (najlepiej...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Miejsca na drobiazgi nie brakuje, poza tym jest to duże auto z wieloma miejscami na drobiazgi, schowek nad głową strzał w dziesiątkę umieściłem tam radio CB. Tylny rząd foteli jest składany i wyjmowany, świetna sprawa można prawie wszystko przewieźć. Przyciemniane szyby tylne oraz ciemna szyba z tyłu w klapie daje poczucie prywatności.
~wzgt100@gmail.com
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
wciąż niesprawne sterowanie zamkiem centralnym - 3 naprawy poszycie fotela kierowcy już do wymniany, plastiki w kabinie są fatalnej jakości - właściwie same się łamią i odpadają. Klamki zewnętrzne nie są odporne na niskie temperatury - łamią się na mrozie
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Wszystko pod ręką, brak w podstawowej wersji wysuwanego miejsca na kubek,w siedzeniu pasażera jest schowek na dokumenty i w nim jest również miejsce na kubek, bardzo fajna sprawa przynajmniej papiery nie latają po aucie
~kuba
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Wszytsko pod reka, pilot do radia bez problemow, wyswietlacz daje te informacje ktore ja potrzebuje, sporo schowkow...nie ma do czego sie przyczepic. Wskazniki czytelne...
~ekspert7
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
mogło by być , sprawe psuje przednie podwujne siedzenie pasazerow , to jest tragedia. usiedziec na nim nawet w jedna osobe wiecej niz godzine to kleska.
~qbson
Kombi Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Dużo schowków, cupholderów pod ręka, podłokietniki, pełna regulacja foteli - wygodnie, nawet bardzo! Trasy po 1000km to przyjemność.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ergonomia jest prawidłowa. Nie ma problemów z szukaniem jakiegoś przełącznika, wszystko jest tam gdzie powinno być.
Dziennik kosztów dla Fiat Scudo II
8,6
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Może materiały nie są najwyższej jakości, ale nie jest najgorzej. W końcu to tylko VAN.