Lista ocen Fiat Scudo II (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Widoczność dobra jak na tak duże auto, ciężko wyczuć tył, po dokupieniu czujników problem zniknął. Z kabiny nie widać przodu auta, trzeba się nauczyć długości i jeździć na wyczucie, lusterka świetne nie mam martwego pola. Siedzi się wysoko i wszystko widać przed nami co jest bardzo przyjemne w trasie, nie ma człowiek takiego ciśnienia na wyprzedzanie bo osobówki nie zasłaniają widoku.
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Co do widoczności nie mam zastrzeżeń. Jedyną poprawkę jaką bym zrobił to albo przesunął przedni lewy słupek, albo zrobił go cieńszym. Zwłaszcza w mieści przy krętych uliczkach i przejściach na pieszych można niezauważyć pieszego. Poza tym małym mankamentem to widoczność jest REWELACJA.
~kuba
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
A jaka w vanie moze byc widocznosc? Do przodu OK, szyba wielka, lustraka OK ale samochod ma tak wyprofilowana tylna czesc, ze czasami ciezko okreslic wlasciwa odleglosc od przeszkody. Moze slupki troche za wielkie ale mozna je podobno spilowac:)
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Mój model jest częściowo przeszklony i bardzo dobrze wszystko widać z przodu, z tyłu mam za dopłatą czujniki cofania, które są bardzo pomocne (jak czegoś nie widzisz to usłyszysz).W nocy reflektory doskonale oświetlają drogę.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
No cóż to VAN, do tyłu nic nie widać, ale mam kamerę. To rozwiązuje problem. Lusterka duże i pokazują wystarczająco. Dużą pomocą są te mniejsze panoramiczne pod spodem. Brakuje mi tylko, że tych mniejszych nie da się ustawić.
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
olbrzymia przednia szyba i słupki w takim miejscu że nie trzeba się nigdzie wychylać aby coś widzieć ,lusterka duże podwójne szerokie i tu wobec konkurencji najlepszy wynik .
~Paweł7291@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
widoczność jest naprawdę rewelacyjna bardzo dobre dzielone lusterka które przy cofaniu lub zmianie pasa dają dużo pewności przy wykonywaniu tych manewrów
~a.pleszko@wp.pl
Furgon Przeszklony Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Rewelacyjna pozycja za kierownicą co wpływa na 100% widoczność ( wersja Panorama ) Brak problemów z parkowaniem itd...
~Robert
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Czujniki są i całe szczęście. Widoczność do przodu ok, na boki może być - Z tyłu jak to w dostawczaku.
Dziennik kosztów dla Fiat Scudo II
8,6
~qbson
Kombi Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Wersja Panorama, czyli full osobówka, pełne przeszklenie - widać wszystko ja na dłoni, wszędzie.