Lista ocen Fiat Sedici (58) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
to chyba największy mankament - ogrzewanie i schładzanie (mimo climatronica) - ogrzewanie ogólnie OK, ale ciężko bez klimy odparować zimą szyby (duża powierzchnia przeszklona tego autka powoduje, że para nie ma się gdzie indziej osadzać - wszystko ląduje na szybach - więc i zarazem długo z nich schodzi), wiatrak dmuchawy dość głośny powyżej 2 kreski, bardzo słaby mieszalnik strumienia zimnego powietrza - jakby tej klimy nie ustawić - zawsze...
~jerzykorczynski@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Po przejechaniu 5 tysięcy kilometrów trudno o wiarygodną całoroczną obiektywna ocene tego ale póki co bardzo dobrze wszystko. Klimy się używa. Mamy manualną. Dość szybko bez zbędnego dmuchania ją czuć. Przy opadach deszczu wielkie miłe zaskoczenie bo nie ma syndromu Skody kiedy to paruje cała szyba i jadąc Skoda w deszczu trzeba mieć koneicznie włączoną klime ...albo szmate w ręku i na ręcznym. Tu wszystko działa wyśmienicie.
~lawender
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Zima 2009/2010 dała nam się ostro we znaki. Auto szybko w środku się nagrzewało, nie miałem problemów z zaparowanymi szybami. Jazda latem również nie sprawia problemów. Wydajna manualna klimatyzacja spełnia swoje zadanie.
~Dud
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
W zimie bez zarzutu, dosc szybko się nagrzewa, wydajność dmuchawy bez zarzutu. W lecie juz jest troszke gorzej, bo układ klimatyzacji wymaga częstego napełniania. Jak jest pełny chłodzenie niczym w zamrażarce.
~radek
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
w peugeocie po nastawieniu klimatyzacji na osuszenie przedniej szyby para znikała po 10 sekundach, a tu po 2 minutach, BBBAAARRRDDDZZZOOO wolno sie nagrzewa - po kilku minutach dopiero ciepławe powietrze.
~Maciejka
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
nie ma problemu z parowaniem szyb. co do klimatyzacji to mój pierwszy samochód z tym udogodnieniem cóż można powiedzieć z klimą wspaniale.
~Agata
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Nie mam zastrzeżeń do wentylacji i ogrzewania. U mnie działało wszystko bez zarzutów. Bardzo szybko włączała się klimatyzacja, a zimą ogrzewanie.
~Herman
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Na razie raczej chłodzę , ale wydajność klimatyzacji automatycznej - wzorowa . Jedyny minus - brak wyświetlania nastawy klimatyzacji w st. celsjusza .
~msjacek@op.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
głośny wiatrak, no ale jak ma być wydajny to musi być głośny, klima dobra, ogólnie ogrzewanie jak też chłodzenie jest na dobrym poziomie
~M.K.
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
strasznie głośna, zwłaszcza na 4 biegu; przy zimnym silniku jesienią czy w mokry dzień osuszanie szyby stanowczo za długo trwa