Lista ocen Fiat Sedici (56) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
kiepsko - słabe wyciszenie wnętrza (od 100km/h jest to głośne auto w środku), spore szumy od dużych bocznych lusterek (nota bene bardzo dobrze poprawiających widoczność z tyłu - prawie bez martwego pola) - coś kosztem czegoś, głośna dmuchawa, skrzypi podłokietnik, podczas mrozów skrzypią czasem także niektóre plastiki w drzwiach..., dość głośne zawieszenie na wertepach poprzecznych..., kiepsko wyciszony bagażnik (jak wiozłem weki z działki -...
~lawender
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Wyciszenie i tutaj mam na myśli zarówno szum powietrza, jak i dźwięki silnika pozostawiają do życzenia. Chociaż co muszę zaznaczyć! nie jest najgorzej. O ile silnik mruczy z niespotykaną w tej klasie aut przyjemnością, o tyle przy dużych obrotach, na długich trasach zaczyna być to męczące. Podobnie jak szum powietrza. Na krótkich odcinkach, polskich tras, nie jest to tak odczuwalne, jak po szybkiej, kilkugodzinnej jeździe na autostradzie.
~M.K.
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
głośnawa praca zawieszenia na nierównościach, przy wiekszych szybkościach szum opon i powietrza robi się natrętny; do 120 jest przyjemnie i cicho- ale to nie jest auto do dużo większych szybkości. Odgłos silnika nawet gdy głośniejszy- jest dośc przyjemny
~jerzykorczynski@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
TO NIE JEST MOCNA STRONA TEGO AUTA. OJ NIE JEST. Głośno jest a jak przekroczymy \"130\" jest bardzo glośno. Są trzy rozwiązania tego problemu : 1. Włączamy głośniej radio 2. Przyzwyczajamy się 3. Kupujemy inne auto Ja wybieram \"2\" i jazda....
~Pawel_Luk
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Na równej nawierzchni i do 120km/h jest naprawdę cicho, szczególnie po założeniu osłony pod silnikiem. Stuki zawieszenia są wyraźne, ale jak dotąd nie denerwujące. Plastiki nie trzeszczą, ale zobaczymy co będzie dalej.
~alaska
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Aerodynamika nadwozia powoduje że auto jest b. głośne. I to bardziej przeszkadzają szumy niż sam dźwięk silnika. Radio nawet nie pomaga. Ocena jednak średnia bo to SUV.
~msjacek@op.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
wg mnie ogólnie dobre, ale powyżej 3,5 tys obrotów głośny silnik. no cóż ale który pojazd w tym zakresie obrotów jest cichy, chyba mercerdes 500, ale to nie ta półka cenowa.
~Geomarek
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Trochę brzęczą mi na postoju plastiki, ale przy normalnej jeździe - uspokaja się. Silnik głośny od 3800 obrotów. Można się przyzwyczaić.
~Dud
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Niestety słaby punkt. Co prawda szumów powietrza nie słychac, ale zdecydowanie źle jest wyciszona grodź czołowa przec co słychać silnik
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Dam ocenę 4 choć miałem okazję nissanem Jukem się przejechać i powiem z ręką na sercu że Sedici jest cichszy od Juka.