Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW 2002-2010 (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tbgkol
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
wtryskiwacze, wiatrak chłodnicy, rdzewiejący układ wydechowy, łuszcząca się farba, zapiekające się tylne hamulce, słabe sprzęgło, alternator umieszczony nad kołem (sic!) pękający od byle kamyka, nietrwałe reflektory, psujące się łatwo zamki i wycierający się kluczyk, przeciekające uszczelki od szyb, słaby hamulec ręczny... Lista mówi sama za siebie...
~wojtusozga
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Nie było takiego momentu podczas eksploatowania, aby Seicento odmówiło jazdy nawet w srogich warunkach pogodowych (bez problemu mi odpalało przy -15'C). Przypatrzyć się trzeba pod kątem korozji auta! Potrafią rdzewieć już!
~mpetrumnigrum
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
na 400 tys km które przejechałem 2 seicentami tylko raz popsuł się tak że uniemożliwił mi jazdę. Zatarł się alternator o czym dawał mi znać od 2 miesięcy ale ja to olałem a więc i samochód zrobił to samo.
~Kupilbym tylko do miasta dla max 2 osob jezdzacych
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Akumulator, odpadnieta rura wydechowa, alternator. 3 razy mnie unieruchomil do tej pory (4 lata uzytkowania, 50 tys km przy nowym aucie)
~tomek
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
powaznych usterek nie mialem (wymienilem tyleje na wahaczach koszt ok 80 zl oraz piasty tylnie kosz ok 70 zl za sztuke. naprawy wykonalem sam w ciagu 2 dni)
~Maciek
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Przy przebiegu 200tys wymieniłem chłodnice wraz z wężami, kable, świece, może mało poważne ale więcej nie trzeba było robić nic.
~tomek1731
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Usterek które uniemożliwiłyby jazdę - brak. No może z wyjątkiem cieknącego baku.
~Traktorista
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Autko po przejechaniu 11000 km jest niezawodne. Oby tak dalej.
~an_drzej
Brak póki co