Lista ocen Fiat Seicento (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 1583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mpetrumnigrum
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Karoseria to największy plus tego pojazdu. Gdy nie zetrzemy ocynku np. nie zahaczymy progiem o kamień to rdza jest znikomym problemem. Niestety ocynk jest na tyle cienki że wystarczy trochę jazdy po drogach gruntowych i szutrach aby po 10 latach progi nadawały się do wymiany. Jest to zasadniczo jedyny element który gnije na dużą skalę.
~Mikrus.
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Sejasy w ocynku spoko niestety mój 2000 rocznik już powoli degraduje progi ale za to ile to auto kosztuje teraz i kosztowało jako nowe można by się tego spodziewać
~Ludź
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jeżeli był ocynk, to podłoga cała, ale widziałem wiele samochodów, które nie miały progów ani podłogi. W wielu autach schodzi Klar z maski i dachu
~PR-S
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Niestety po 17 latach od wyjazdu z fabryki, progi nadają się tylko do wymiany. Przynajmniej w moim egzemplarzu nic więcej się nie działo :)
~lewyy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mój egzemplarz miał już 18 lat a mimo wszystko blacha wciąż była w jak najlepszym stanie. Podłoga zdrowa, podłużnice zdrowe, auto niegarażowane. Szacunek.
~Łukasz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
4 gwiazdki za progi, ale akurat jak kupiłem to poprzedni właściciel je już naprawił :-) .
~damian.rudyk@op.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Auto 20l i tylko gram rdzy. Wystarczy dbać to będzie się miało.
~Byly uzytkownik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Proby oczyszczenia za pomoca preparatow skutkowaly jeszcze wiekszym uszczerbkiem
~Uzytkownik od dawna
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jeśli się zadba o karoserię to nie powstaje wykwit rdzy
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento
7,3
7,9
~Jakub O
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Gdzie nie gdzie rdza, odpryski na lakierze