Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Dużo miejsca. Wygodnie się jedzie na trasie do 400 km powyżej zaczynają boleć plecy od siedzenia. Pasażerowie z tyłu mają też dużo miejsca pewnie na dłuższych trasach przydał by się podłokietnik , ale nie ten rocznik nie ta klasa i nie te pieniądze. Czasem noga kierowcy ociera się o konsolę co może troszkę denerwować ,ale można się przyzwyczaić. Jako kierowca pomimo swojego 185 nie czuje się klaustrofobicznie w tym samochodzie.
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Przy odsuniętym fotelu przednim z tyłu nie ma za wiele miejsca i na wakacje we 4 osoby nie polecałbym jechać. W 2 jedzie się z przodu świetnie, nawet wysocy kierowcy mają dużo miejsca. Szkoda tylko, że kolanem zawadza się w takim przypadku o kratki nawiewów w konsoli środkowej. Nawet po długiej trasie nogi mnie nie bolały, więc jest ok.
~hudini
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
jest to jeden z duzych plusow tego samochodu. mam 192cm wzrostu i siedze naprawde wygodnie a do tego pasazer za mna ma jeszcze troche miejsca dla siebie - w octavi za mna nie bylo juz mozliwosci siedzenia. w cztery osoby podrozuje sie wygodnie natomiast juz w piatke tragicznie dla pasazerow na tylniej kanapie
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Jak dla mnie wystarczająco (188cm/100kg), trochę gożej ajk jako pasażer usiądzie podobny morsik :). Z tyłu O.K może trochę gożej za kierowcą. Wysokoo osadzone przednie fotele zapewniają komfort stopom pasażerów z tyłu. Kolanka trochę gożej.
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Jak dla mnie to super no chyba ze jak ktos ma 2 metry wzrostu, jak na tą klase i segment oki siedzenia dobrze ułozone, niebylo czuc zmeczenia podczas dalszych podruzy, no z tyłu jak na ten segment bardzo dobrze.
~Darus tir.urzet@interia.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Przestrzeni wewnątrz tyle co z punto,4 osoby spoko, ale 5 to już ciasno! Bagażniczek duży, ale w hatchback\'u przewiezie większe rzeczy. W moim egzemplarzu brakuje dzielonych siedzeń, mało która siena chyba ma.
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Siena tylko z nazwy jest sedanem, miejsca w niej bardzo mało że jak brałem nieco wyższych znajomych to musiałem fotel pod kierownicę podsuwać . Jeśli chodzi o to to jest to jakieś nieporozumienie.
~ZibiW
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Z przodu jest ok. Nie polecam tego auta dla wysokich osób, zwłaszcza z tyłu bo się srodze zawiodą. Filigranowe osóbki będą czuły się dobrze, rosli osobnicy będą po prostu czuć ciasnotę i dyskomfort.
~republikanin8
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Sporo miejsca, nawet na tylnej kanapie. Bagażnik pierwsza klasa, wystarczy na dłuuuugą podróż :) Fotele wygodne, dobrze trzymają na boki.
~marek
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
dla przeciętnego pasażera ok, dla dobrze zbudowanych może być ciasno, siedzenia wygodne nie męczą przy długiej jeździe