Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Manciarz
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Samochód prowadzi się bardzo przeciętnie, ale przewidywalnie - jego zachowanie nigdy mnie nie zaskoczyło. Spora podatność na boczny wiatr. Spore są takż eprzechyły podczas pokonywania zakretów. Duży plus za wysokosć zawieszenia - brak problemów z krawęznikami i wertepami.
~hudini
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
samochodem buja na boki przy lekkich bocznych wiatrach. na zakretach przechyla sie niemiłosiernie. strasznie mocne wspomaganie (strasznie lekko sie kreci kierownica) co przy parkowaniu pomaga natomiast przy typowej jezdzie przeszkadza i wymaga dlugiego przyzwyczajenia
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Widzisz zakręt zwolnij bo wylecisz. Mam wersie bez wspomagania, dla mnie nie stanowi to problemu, gorzej dla kobiet. Czasem gdy nawierzchnia jest mokra a chcemy ruszyć spod świateł przednie koła na 1 lubią boksować.
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Buja i to mocno, mocne przechyły na zakrętach, lepiej hamować niż próbować je pokonywać z dużą prędkością, jeśli chce się żyć. Wytrzymałe za to jest, mam autko dość mocno wyeksploatowane, ale to jego część, która się trzyma ładnie.
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
No doskonale sie prowadzi, czy to szosa czy jakas polna czy lesna, zawieszenie z przodu sztywne z tylu juz mniekkie, idealne na polskie drogi, dobrze radzi sobie z nieruwnoscismi, no i dosyc trwale.
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Twardy, choć nie każdy to lubi. Amortyzatory dobrze dobrane. Diagnosta powiedział mi kiedyś, że jeszcze mu się nie zdażyło odesłać Sieny za amortyzatory na warsztat. Nisetety pochyla się na zakrętach.
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Nie powiem żebym był zadowolony z układu jezdnego. Po dłuższej podróży dało się odczuć kumulację każdej dziury na drodze. Nie zaliczam to niestety do plusów.
~wojtek1993osw
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Myślę że samochód się prowadzi dobrze, w mojej wersji nie mam wspomagania, wystarczy jechać 1km\h i można jedną ręką kręcić, ponieważ samochód ma małą wagę.
~ZibiW
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Nie jest zbyt precyzyjny, auto jest bardzo podatne na podmuchy wiatru. Nie jest to niestety zbyt stabilny samochód, ma tendencje do \'pływania\'
~approx
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
pojazd dobrze trzyma sie drogi ale tzreba uwazac przy duzych predkosciach na boczne powiewy poniewaz jest lekki bez pelnego obciazenia