Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hudini
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
jest to jak dla mnie jedna z lepszych rzeczy w samochodzie. siedzimy i widzimy wszystko jak w ciezarowce. ogromne szyby boczne. do cofania trzeba sie przyzwyczaic ale i tak jest naprawde dobrze. przeciskanie sie pomiedzy samochodami na parkingu wymaga wyczucia dlugosci maski przedniej gdyz wogole z pozycji kierowcy nie widac gdzie sie konczy
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Dla osób poniżej 170 jest ciężko wysoki tył przeszkadza w dobrej widoczność aby zaparkować. Widoczność do przodu i na boki dobra. Lusterka nie są za małe ani za duże jak na takie auto. Dla osób które nie są przyzwyczajone do tego auta czasem nielada problemem jest parkowanie równoległe lub tyle.
~wojtek1993osw
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Na widoczność również nie narzekam. Jestem użytkownikiem samochodu Fiat Linea to tam jest w ogóle kaplica z widocznością. Co można zarzucić to wysoki tył samochodu co może utrudniać początkującym kierowcą parkowanie, i jest kilka martwych punktów.
~Darus tir.urzet@interia.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Z przodu widoczność utrudniają słupki boczne, chociaż nie są niby szerokie, ja mam dodatkowo owiewki. Poza tym pozycja za kierownicą jest wysoka:) parkowanie \"na oko\", w końcu sedan:). Dla porównania w fiacie punto I widoczność lepsza:P.
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Niby kuper wysoki ale można się przyzwyczić. żle usytułowane przednie słupki. Już kilka razy zdarzyło mi się prawie najechać na przechodnia lub wjechać na skrzyżówanie pod koła komuś mimo że uczulony wcześniejszymi przypadkami specjalnie uważałem.
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Oceniam, że dobrze, bo w znacznej mierze jeżdżę na wyczucie, które po kilkuset kilometrach w Sienie nabyłem. Przy czym mam 1,90 wzrostu. Osoby niższe pewnie widzą w Sienie bardzo niewiele. Ale że to moja ocena, daję 4.
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wbrew pozorom nie mogę narzekać na widoczność, z racji mojego niskiego wzrostu dość wysoko ustawione fotele pozwalały mi dobrze wyczuć odstęp pomiędzy autem a przeszkodą.
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Z przodu bardzo dobrze, no przy cofaniu juz troszke gorzej, niezbyd duza szyba wiec bylo trzeba uwazac i patrzec w lusterka ale tragedi nie bylo :)
~Antyfiat
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Do tylu nie ma co patrzec bo dupa za wysoka,ktos powie ze masz lusterka-i co z tego jak sa male i ledwo co widac.
~SS
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Do tylu przecietnie, jednak dzieki temu, ze nie jest on dlugim samochodem mozna spokojnie wyrzuc gdzie sie konczy.